Masarykovy sady 28, Český Těšín
Odborný lékař kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní nemoc

MUDr.Danuta Petrášová je profesionál je zkušená velmi dobrá .Její dcera je velký odborník po mamince.Syn dlouho se léčil s nosem,žádná mast nezabírala MUDr Petrášová mladá okamžitě ho poslala do Třince na plastiku,a tam ho operovali.Zachránila mu nos.Velmi děkuji mladé MUDr Petrášové.Kateřina Marenčáková

Tuto lékařku navštěvuji již od dětství, moje maminka i babička taky, je profesionální, příjemná a usměvavá, pomohla mi vždy a se vším. A nejen mne. Sestřička taky velmi milá a v pohodě. Bydlím v Praze kde jsem byla u dvou kožních, kteří mi vůbec s mým problémem nepomohli, tak jsem radši sjela za zaručeným kožním lékařem.

nnn

Přístup paní doktorky byl vždy vstřícný, což se o její sestře nedá říci.Sestra je prostořeká, má nevhodné poznámky, očekával bych od ní větší profesionalitu.

Paní doktorka rozumí své profesi a je empatická,nelze jinak,než doporučit.

Š

Mám atopický ekzem, léčím se od dětství a s MUDr. Petrášovou jsem maximálně spokojená. Vždy milá, s pochopením a empatií a poctivá při vyšetřeních. Toho si moc cením. Už tak člověk s dermatologickým problémem se necítí zrovna dobře, pokud je to na viditelné části těla, což je v létě všude, ale ona dokáže i povzbudit a to dodá na elánu.

C

Mohu jen doporučit

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,už přez 3 měsíce mi padají moc vlasy, vyzkoušela jsem všelijaké šampony, vlasové vody a tabletky na podporu růstu vlasů ale nic nepomáhá vlasy pořád padají, v posledné době mě i svědí trochu pokožka na hlavě, a můž říci měla jsem v gumce tak 5cm ted mám tak 1cm, mohla bych se s vámi domluvit na osobní návštěvě ale privátní, pracuji v polsku a nemám zdravotní průkaz, moc děkuji.

Dobrý den, přijít můžete v době ordinace- buď v době bez objednání nebo se předem u sestry objednáte. Petrášová

MUDr. Danuta Petrášová