Masarykovy sady 28, Český Těšín
Odborný lékař kožní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Když jsem měla problém, chodila jsem jenom k této lékařce! Bohužel mě zklamala a velmi citelně, proto jsem ji vyměnila a už k ní nechodím, raději dojíždím za kožním do vedlejšího města. Její prohlášení, které se mě dotklo bylo, ať ji s takovou prkotinou neotravuji. Bohužel trpím častými afty v ústech a na jazyku takže se někdy nemohu ani najíst, vím, že je to třeba pro někoho nepodstatné tento problém, ale mohla mi to sdělit jinak. Dále co mi u této doktorky vadí je její sestra, která během vyšetření tam vleze třeba dvakrát,nevím jestli jsou s doktorkou domluveny, aby pacient nezdržoval, ale mě to vadilo.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,už přez 3 měsíce mi padají moc vlasy, vyzkoušela jsem všelijaké šampony, vlasové vody a tabletky na podporu růstu vlasů ale nic nepomáhá vlasy pořád padají, v posledné době mě i svědí trochu pokožka na hlavě, a můž říci měla jsem v gumce tak 5cm ted mám tak 1cm, mohla bych se s vámi domluvit na osobní návštěvě ale privátní, pracuji v polsku a nemám zdravotní průkaz, moc děkuji.

Dobrý den, přijít můžete v době ordinace- buď v době bez objednání nebo se předem u sestry objednáte. Petrášová

MUDr. Danuta Petrášová