MUDr. Danuta Petrášová

Dermatolog Více

Český Těšín 1 adresa

Odborný lékař kožní
Masarykovy sady 28, Český Těšín

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Chodím k paní doktorce přes 20 let. Vždy bez problémů. Teď má paní doktorka novou sestru a ta tam dělá "pořádky". Je nepříjemná, arogantní a nejde se s ní slušně domluvit. Bohužel paní doktorka drží s ní. Odešla jsem..

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky. Sestra příjemná, doktorka příjemná. Není problém. Určitě tam budu chodit nadále. Vždy mi pomohla

Umístění: Odborný lékař kožní Znamínko

S paní Petrášovou mám špatné zkušenosti. Šla jsme si k ní vyšetřit pouze znamínko. Ptala se mě, zda chodím na solárko, tak jsem řekla, že si zajdu tak 1 za měsíc. Arogantně se mě zeptala jestli se mi to zdá být jako málo a začala dělat kázaní. Do toho mi začala strašně říkat, jak opalování na slunci je nezdravé a že nechápe proč chci být opálená. Řekla jsem jí, že když jdu k vodě nebo k moři, tak je jasné, že budu vystavená slunci a budu se opalovat jako většina lidí a ona mi na to řekla, že přece nechci být jak nějaká ovce, která jde s davem. Prý, že by pochopila, kdybych byla modelka, která to potřebuje pro svou prác , ale i prý modelky používají v dnešní době samoopalovací krémy (samá chemie). Trošku jsem se smála tomu co říkala a řekla mi ať počkám za 20 let, že mi to připomene jak za ní přijdu se zničenou kůží. Já chápu, že slunce není zdravé, ale na její názor jsem se neptala a když už měla potřebu mi to všechno říct, tak to šlo říct jiným stylem a ne tak arogantně. Podle MUDr. Petrášové, by jsme měli chodit v létě co jak nejvíce oblečení, aby kůže nebyla vystavená slunci :D Asi si pořídím ty plavky, které nosí ženy v Egyptě.

Umístění: Odborný lékař kožní nemoc

MUDr.Danuta Petrášová je profesionál je zkušená velmi dobrá .Její dcera je velký odborník po mamince.Syn dlouho se léčil s nosem,žádná mast nezabírala MUDr Petrášová mladá okamžitě ho poslala do Třince na plastiku,a tam ho operovali.Zachránila mu nos.Velmi děkuji mladé MUDr Petrášové.Kateřina Marenčáková

Tuto lékařku navštěvuji již od dětství, moje maminka i babička taky, je profesionální, příjemná a usměvavá, pomohla mi vždy a se vším. A nejen mne. Sestřička taky velmi milá a v pohodě. Bydlím v Praze kde jsem byla u dvou kožních, kteří mi vůbec s mým problémem nepomohli, tak jsem radši sjela za zaručeným kožním lékařem.

Mám zkušenost a ta byla negativní. Netýkalo se to léčení, ale necitlivé komunikace. Podstupuji komplexní léčbu a součástí jsou i kožní problémy. Hláška, jestli nevidím, jak vypadám a že bych se měl léčit mě spíše odradila, než abych se paní doktorce vydal do rukou. Možná, kdyby mi bylo 20, ale to už je hodně dávno.

Takže, co se týká léčení nevím, ale komunikace nic moc.

Tato lékařka je úplně mimo,bohužel.Nedokázala pomoct mému muži s ekzémem na rukou,syn 4 roky má ekzém,napsala nám mast,kdy se to ještě zhoršilo,jiná lékařka nám předepsala mastičku,která zabrala za 3 dny a za 14 dní byl syn úplně bez ekzému.Nedávno tam byla má 14 letá dcera.Jen co vstoupila do ordinace,jí lékařka začala urážet,že je zmalovaná úplně příšerně,otřesná poznámka hned na uvítanou a to měla dcera jen lehce nalíčené řasy.Dcera má v pubertě veliké problémy s pleti,chtěla nějakou mast,potřebovala poradit a pomoct,neměla obličej moc dobrý,na první pohled bylo vidět,že má akné nebo co.Dnes po dvou týdnech mazání nějakou šílenou mastí,má dcera úplně zanícené čelo,až hrůza,totální zánět a vyrážky až do krve.Nikdy k takové osobě již nepůjdu,nám vždy jen uškodila a jako laik to absolutně nechápu.Najdu lékaře jiného,protože tohle je strašné.Člověk se u ní cítí jako blbec.Absolutně ji nikomu nedoporučiji,nelidský přístup.Dceři jen uškodila a je to o to hořší,že na obličeji a tohle nese těžce každá mladá slečna.Jsem hrozně naštvaná.Lékař s tak dlouholetou praxi,tak to už vůbec nechápu...Mám pocit,že to snad dělá schválně. Nedoporučuji!!

nnn

Přístup paní doktorky byl vždy vstřícný, což se o její sestře nedá říci.Sestra je prostořeká, má nevhodné poznámky, očekával bych od ní větší profesionalitu.

taky nemohu doporučit,byla jsem u ni s oparem na cele bradě a ona to diagnostikovala jako exzem dala mi mast která mi to ještě zhoršila, zyrtek jako ať vyzkouším vše a ještě mi chtěla předepsat antibiotika což jsem odmítla, byla jsem jako pokusný králik, ani se mi na to nepodívala jen s dálky to určila, taky nedoporučuji, myslím si že za ta léta je to doktorka velmi nezkušená i když v oboru je už docela dlouho, jestli si chcete zničit zdraví tak za ni nechoďte

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,už přez 3 měsíce mi padají moc vlasy, vyzkoušela jsem všelijaké šampony, vlasové vody a tabletky na podporu růstu vlasů ale nic nepomáhá vlasy pořád padají, v posledné době mě i svědí trochu pokožka na hlavě, a můž říci měla jsem v gumce tak 5cm ted mám tak 1cm, mohla bych se s vámi domluvit na osobní návštěvě ale privátní, pracuji v polsku a nemám zdravotní průkaz, moc děkuji.

Dobrý den, přijít můžete v době ordinace- buď v době bez objednání nebo se předem u sestry objednáte. Petrášová

MUDr. Danuta Petrášová