Danuše Pelikánová, dermatolog Prostějov

MUDr. Danuše Pelikánová

Dermatolog Více

Karlov 1, Prostějov
Odborný lékař dermatovenerologie

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař dermatovenerologie

S paní doktorkou jsem spokojená, jen co mi trochu vadí, že neustále nabízí produkty značky, se kterými má nejspíše uzavřenou smlouvu. Ocenila bych, kdyby doktoři raději volili léčbu podle sebe, zkušeností a spokojenosti pacientů než podle toho, co mají písemně stanoveno. Jinak velmi, ale opravdu velmi oceňuji systém objednávání pacientů! Takhle kdyby to bylo všude, byla bych opravdu spokojená! U paní doktorky se mi nikdy nestalo, že bych čekala dlouho v čekárně, spíše naopak, sestřička mě vždy vzala v hodinu, na kterou jsem byla objednaná! Díky tomu jsem jejím věrným pacientem!

C

Paní doktorka je perfektní, během asi deseti let jsem u ní byla asi 3x, ale vždy spokojenost. Doporučuji, neměnila bych.

LÉČBA BYLA RYCHLÁ A S VÝSLEDKEM JSEM SPOKOJENA

Výborná doktorka,ve svém oboru špička.Vždy poradí a vyjde vstříct.Vše vysvětlí a prodiskutuje,nikdy neodbyde.A ještě k tomu příjemná a usměvavá.s díky pacientka Petra :-)

Velice příjemná doktorka, která naprosto rozumí svému oboru. Vřele ji mohu doporučit.

moc přijemná a trpěliva paní doktorka,odborník ve svém oboru.