Poštovní 5, Ostrava
Odborný lékař oční

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Pani doktorka Paleckova je velice vstricna ,laskava a vzdy mi dokazala svou odbornou peci na profesionalni urovni rychle pomoct od mych neprijemnych ocnich potizi...

Vždy jsem byl plně spokojen se službami

Na toto hodnocení musím reagovat. Mudr. Ječmínková zničila zrak prozměnu mně. Přišla jsem k ní s třičtvrtě dioptriemi a po nedlouhé době odcházela se sedmi a půl. Od doby co jsem u Mudr. Palečkové mám vyhovující korekci, oči se mi dále nehorší a hlavně konečně vidím dobře. To se mi u doktorky Ječmínkové nestalo. Doktorku Palečkovou všem vřele doporučuji. Martina Učňová

Vynikající lékařka.

Paní doktorku navštěvuji už 10 let a nikdy jsem neměla důvod si stěžovat. Ona i sestřička jsou vždy ochotné a milé. Jediný problém jsou dlouhé čekací lhůty na preventivní prohlídky, ale věřím že je to tím, že se nejdříve zabývá akutnějšími případy.

Moc odborně na výši, vřele doporučuji všem.

Nejlepší lékařka.Kladně se dá hodnotit naprosto vše,ochota,profesionalita,ordinační hodiny,objednávkový systém,vše naprosto vyhovující.

Souhlasím s předešlými názory-lékařka je nejlepší

Nejlepší oční lékařka,velmi příjemná a ochotná.Dnes už se setkáváme s takovámi lékaři jen sporadicky.

Velmi ochotná paní doktoka i v čase,kdy jiní doktoři,už ani telefón nezvednou.