Poštovní 5, Ostrava
Odborný lékař oční

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oční

No, chodil jsem tam od dítěte, šilhám jako chameleon (což je má vada ale její přístup nápravě jistě nepomohl), oči mám tupé. Do téměř pětadvaceti let mi tvrdila, že nemohu se svou vadou nosit čočky. Tak jsem zkusil jít jinam a hle, čočky již nosím pět let, bez problému. Nová doktorka mi změřila brýle, co mi naordinovala paní Palečková a mám absolutně špatně skla. S čočkami vidím jako jestřáb. Když si teď nasadím brýle, co mi Palečková napsala, tak si připadám jako ve špatném snu. Samy my oči tlačí od sebe a vidím absolutně rozmazaně. Nechápu, jak jsem to mohl vůbec tolik let zvládat. NIKDY bych tam neposlal ani nepřítele. Celý život mi nebyla schopná změřit správně zrak a předepsat vhodné brýle. Matěj Hodina

Za p.Doktorkou jsme chodili již 20 let s dcerou.Jak jsme chtěli zoperovat oči vždy tvrdila ,že to má čas.První počkat na pubertu pak zase na porod.Nyní se dcera odhodlala k jinému lékaři.Ten prohlásil ,že operace mněla byt provedena dávno.Na její vadu operace ve 24 letech je už POZDĚ.Proto už nikdy více p.doktorku Palečkovou..

reaguji na prispevek o spatne lecbe maleho pacienta. Jako bych to cetla o sobe. Kdyz mi bylo 7 let, mati me na doporuceni znamych zavedla k pi Paleckove, kam jsme dochazely co rok. Jedine, co pani doktorka za let lecby "zvladla" je, ze mi predepisovala tak dlouho vice a vice dioptrii{ pozdeji se ukazalo, ze zbytecne}, ze jsem se dopracovala k 8 a oci mam jiz naporad spatne. Vidis rozmazane? Zadna diskuse, dostanes silnejsi skla! Kdyz jsem pak v puberte pozadovala cocky, bylo mi receno, ze se na mou vadu nehodi{!} Ted uz mam cocky asi 15 let bez problemu a stejnou dobu chodim k jine lekarce. Neni co dodat.

Chování a přístup lékařky je naprosto neprofesionální. Neochota,nezájem poradit. Vyšetří a jediné co řekne, přijďte za půl roku. Žádná informace ohledně zdr.stavu(lepší, horší, stejné -nic). K čemu je takový lékař.

Paní doktorka je ve své profesi dobrá,ale chová se důležitě. Je třeba se ji na vše ptát. V její přítomnosti se necítím dobře. Sestřičky jsou skvělé.