Danuše Mikeschová, praktický lékař Karlovy Vary

MUDr. Danuše Mikeschová

Praktický lékař

Školní 736, Karlovy Vary
Praktický lékař a internista

již léta k ní docházím a vždy spokojenost, sice nedělá vtípky jako někteří lékaři což lékaře polidštuje a pacientovi je hnedle lépe na duši. Možná takto budí dojem že je jen v práci . Nikdy jsem neměl ale pocit že mne nemá zájem léčit a vyléčit.

Velmi dobrá a pozorná lékařka

k.p.doktorce chodím léta,nikdy mne neodmítla a v neposlední řadě,když jsem měla přes dva roky problémy,kdy se nikde neukázaly pozitivní výsledky,trpělivě mne posílala dál a dál k odborníkům,nikdy mi neřekla,že si něco vymýšlím,tak jako jiní lékaři

Paní doktorka měla pravdu. Řekla mi, že jde o zánět a nasadila antibiotika. Profesor Dvořák mi je vysadil! Dnes musim znovu na operaci , protože se mi tam udělal v místě, které přesně paní doktorka značila, zánět. Měla jsem ji poslechnout! Ještě nikdy mě nezklamala! Doporučuji.

Výborná organizace pacientů.Na předoperační vyšetření přijdete ráno, udělají se hned oděry, EKG všechno. Nemusíte čekat.Profesionální přístup ve všem. Léky si můžete objednat přes internet, sms, telefonem. Dají je do lékárny. DOPORUČUJI!!! David P.

Děkuji za pomoc v těžké situaci. Mohu jen doporučit.Věra Ch.

Doporučuji všem. Milá a vždy v obraze! Děkuji za celou rodinu!

Moc a moc díky za péči a výbornou radu! Konečně jsem se zbavila dlouhodobých obtíží. Pavla

Děkuji za mnoholetou péči. Narozdíl od jiných tam paní doktorka je a nemusím čekat nebo se objednávat za několik dní.Díky!!

Moc mi pomohla. naučila mě cviky na páteř, trpělivě mi opakovala. A cítím se lépe, než když jsem chodila na opichy a na rehabilitaci, kde mě měl pokaždé někdo jiný. Velice se v tom vyzná. Přeji ji více štěstí v osobním životě, protože vím, že má teď velké starosti ,ale nemluví o nich, povzbudí úsměvem. děkuji!!!