Danuše Mikeschová, praktický lékař Karlovy Vary

MUDr. Danuše Mikeschová

Praktický lékař

Školní 736, Karlovy Vary
Praktický lékař a internista

S touto paní doktorkou mám samé nepříjemné zkušenosti. I přesto, že je u ní registrován vysoký počet seniorů, není schopna zajistit jejich kvalitní lékařskou péči.Sama u ní registrována nejsem, ale vždy jsem s ní jednala jako doprovod své babičky (88 let), která není schopna pro své základní onemocnění sama posoudit adekvátnost poskytované péče. Díky nezájmu této lékařky, i přes mou intervenci, byla u mé babičky diagnostikována Alzheimerova nemoc až ve velmi vysokém stupni, kdy už nebylo nemoc možné ani zpomalit. Při prosbě o vypsání poukazu na vložky pro inkontinentní, nás raději odkázala na složitou
anabázi různých vyšetření i přesto, že je plně v její kompetenci poukaz předepsat. O předepisování nesmyslných a nepotřebných léků (vzhledem k věku), zde ani nemluvím. Nemít jisté zdravotnické vzdělání nebo možnost konzultace předepsaných léků u jiných specialistů, nedokážu si představit, jak by vše dopadlo.... Jediné pozitivum, které mohu říci je snad jen to, že se nebrání napsání jakéhokoliv papíru (hodnocení, vyplnění dotazníku apod.), za který si zaplatíte.

Nejsem její pacientka a ani nikdy nebudu. Bohužel byla smůla,že jsem onemocněla kdy má lékařka měla dovolenou.Žádala jsem jí o zpětné vypsání Pr. neschopností o jeden den,nevyhověla mi z důvodem malé školačky z první A,že to musí vysvětlovat na socialce a takové podobné hlouposti.....přítom může dát i 3 dny zpětně,využívám N.P. minimalně spíš vůbec platím si zdr. pojištění za 3 dny je člověk zadarmo a ještě k tomu si musím vybrat náhradní hodiny v práci jen proto,že pani Mudr se špatně vyhajala ,ale nejspíš je arogantní amatérka a je jí jedno co se říká o jejím renomé.

Nejhorší lékař s kterým jsem se setkala. Afektovaná, povýšené chování,vždy jsem měla pocit že obtěžuji.Neporadila ani léky moc předepisovat nechce. Odhlásila jsem se a už nikdy víc.

Patřím k těm, co přešli k jinému lékaři, byla jsem velmi nespokojena s jejím chováním vůči mně, vždy jsem měla pocit, že obtěžuji, byla velmi nepříjemná, nevyslechla, každý dotaz odsekla a neporadila a i přes začínající potíže mého následného onemocnění mne odbyla. Nakonec jsem si odbornou pomoc musela vyhledat sama. Někdy jsem i měla pocit, že mnou opovrhuje. Raději v čekárně posedim třeba hodinu nebo i dvě, jeli to nutné, ale je pro mne důležitější, když vím, že mě lékař pořádně vyslechne a vyšetří a hlavně pomůže.

Dobrý den,
musím se přidat k těm, co s paní doktorkou nejsou spokojeni.Paní doktorka je se vším vždy velmi rychle hotová a pokud po ní člověk chce nějaké doporučení k jinému odbornému lékaři, raději Vám předepíše nějaké léky, ale doporučení nenapíše.Několikrát jsem u ní byla a přístup byl vždy stejný, nezbývalo mi nic jiného, než odejít a jsem ráda, že jsem tak učinila.

F

vždy jsem měl pocit, že obtěžuji, přestože jsem úraze, chodím s francouzskými holemi, je mi 80 let, pro paní doktorku je problém napsat mi sanitu na kontrolní vyšetření, je se mnou vždy rychle hotová