Praktický lékař a internista
Školní 736, Karlovy Vary

Časem musím uznat její velké slabiny , na virózu vám nic nedá takže se v tom týden plácáte a pak jdete nevyléčeni do práce,protože paní doktorka neví že si musíme brát dovolenou její nabízená neschopenka je sice hezká ale k ničemu z nemoci se potřebuji dostat rychle a ne trpět 14 dní.....už uvažuji o změně

S touto paní doktorkou mám samé nepříjemné zkušenosti. I přesto, že je u ní registrován vysoký počet seniorů, není schopna zajistit jejich kvalitní lékařskou péči.Sama u ní registrována nejsem, ale vždy jsem s ní jednala jako doprovod své babičky (88 let), která není schopna pro své základní onemocnění sama posoudit adekvátnost poskytované péče. Díky nezájmu této lékařky, i přes mou intervenci, byla u mé babičky diagnostikována Alzheimerova nemoc až ve velmi vysokém stupni, kdy už nebylo nemoc možné ani zpomalit. Při prosbě o vypsání poukazu na vložky pro inkontinentní, nás raději odkázala na složitou
anabázi různých vyšetření i přesto, že je plně v její kompetenci poukaz předepsat. O předepisování nesmyslných a nepotřebných léků (vzhledem k věku), zde ani nemluvím. Nemít jisté zdravotnické vzdělání nebo možnost konzultace předepsaných léků u jiných specialistů, nedokážu si představit, jak by vše dopadlo.... Jediné pozitivum, které mohu říci je snad jen to, že se nebrání napsání jakéhokoliv papíru (hodnocení, vyplnění dotazníku apod.), za který si zaplatíte.

Nejsem její pacientka a ani nikdy nebudu. Bohužel byla smůla,že jsem onemocněla kdy má lékařka měla dovolenou.Žádala jsem jí o zpětné vypsání Pr. neschopností o jeden den,nevyhověla mi z důvodem malé školačky z první A,že to musí vysvětlovat na socialce a takové podobné hlouposti.....přítom může dát i 3 dny zpětně,využívám N.P. minimalně spíš vůbec platím si zdr. pojištění za 3 dny je člověk zadarmo a ještě k tomu si musím vybrat náhradní hodiny v práci jen proto,že pani Mudr se špatně vyhajala ,ale nejspíš je arogantní amatérka a je jí jedno co se říká o jejím renomé.

již léta k ní docházím a vždy spokojenost, sice nedělá vtípky jako někteří lékaři což lékaře polidštuje a pacientovi je hnedle lépe na duši. Možná takto budí dojem že je jen v práci . Nikdy jsem neměl ale pocit že mne nemá zájem léčit a vyléčit.

Velmi dobrá a pozorná lékařka

Nejhorší lékař s kterým jsem se setkala. Afektovaná, povýšené chování,vždy jsem měla pocit že obtěžuji.Neporadila ani léky moc předepisovat nechce. Odhlásila jsem se a už nikdy víc.

k.p.doktorce chodím léta,nikdy mne neodmítla a v neposlední řadě,když jsem měla přes dva roky problémy,kdy se nikde neukázaly pozitivní výsledky,trpělivě mne posílala dál a dál k odborníkům,nikdy mi neřekla,že si něco vymýšlím,tak jako jiní lékaři

Paní doktorka měla pravdu. Řekla mi, že jde o zánět a nasadila antibiotika. Profesor Dvořák mi je vysadil! Dnes musim znovu na operaci , protože se mi tam udělal v místě, které přesně paní doktorka značila, zánět. Měla jsem ji poslechnout! Ještě nikdy mě nezklamala! Doporučuji.

Patřím k těm, co přešli k jinému lékaři, byla jsem velmi nespokojena s jejím chováním vůči mně, vždy jsem měla pocit, že obtěžuji, byla velmi nepříjemná, nevyslechla, každý dotaz odsekla a neporadila a i přes začínající potíže mého následného onemocnění mne odbyla. Nakonec jsem si odbornou pomoc musela vyhledat sama. Někdy jsem i měla pocit, že mnou opovrhuje. Raději v čekárně posedim třeba hodinu nebo i dvě, jeli to nutné, ale je pro mne důležitější, když vím, že mě lékař pořádně vyslechne a vyšetří a hlavně pomůže.

Výborná organizace pacientů.Na předoperační vyšetření přijdete ráno, udělají se hned oděry, EKG všechno. Nemusíte čekat.Profesionální přístup ve všem. Léky si můžete objednat přes internet, sms, telefonem. Dají je do lékárny. DOPORUČUJI!!! David P.