S paní doktorkou absolutně neni domluva. Pokaždé co tam jdu nějaký problém. Jednou mi poslala koupit těhotenský test, aby zjistila jestli mi může vyšetřit,jen kvůli tomu že jsem řekla špatné datum menstruace, ale stoprocentně jsem věděla že ji mám pravidelně a těhotná nejsem. Ještě jsem si to musela zaplatit i když to byla preventivní prohlídka. Antikoncepci jsem chtěla s méně hormony,ale vyhověno mi taktéž nebylo, pořád má nějaký problém s mou pletí o což mi vůbec nejde. Nebo ješte lépe, nemohla jsem na prohlídku kvůli menstruaci, tak mi bylo sděleno že mi antikoncepci nenapíše protože ji nepotřebuji...že mám přijít až budu moci na prohlídku.

S paní doktorkou rozhodně spokojena nejsem. Její prohlídky jsou velmi bolestivé. U mého otce byla zjištěna tromboza a p. Korandová to odmítla řešit s tím, že toto onemocnění není dědičné. Po přechodu k jinému gynekologovi mi byly udělány krevní testy - pozitivní. "Díky" tomu mé tělo nesmí přijít do kontaktu s estrogenem, který klasická antikoncepce obsahuje. Nepřejít k jinému doktoru, tak beru klasickou antikoncepci dál a v extrémním případě by můj stav mohl dojít až k embolii.

K této paní doktorce absolutně nedoporučuji chodit, je velmi odměřená, necitlivá a nepříjemná.Zachovává pravidla, které v dnešní svobodné době rozhodně již neplatí. Svoji péči věnuje výhradně ženám kolem čtyřicítky, mám dojem , že mladší ročníky pro ni nejsou zajímavé. Prohlídku si vynucuje, i když pacientka není připravena, nebo má menstruaci, je naprosto neodbytná a silně neprofesionální. Pokud ovšem potřebujete gynekoložku v místě bydliště, nic jiného vám zřejmě nezbyde.

Dr. Korandová, je nejlepší gynekoložka v okolí. Z naší rodiny k ni chodi obe babičky, obě tety, obě sestřenky, mamka i já. Je ochotná a vše vysvětlí, a cítim se u ní dobře.

Velmi citlivý přístup, vždy dobře poradí a vysvětlí bez ptaní.