Danuše Jarošová, pediatr Kuřim

Nerudova 552, Kuřim

č.d. 179, Lipůvka

Šebrov 112, Šebrov-Kateřina

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Zatim kratka zkusenost - nicmene ty cekaci doby na vystreni i to ze jste objednani nic neznamena. Pockate si v prumeru 1-3h, takze si v praci vemte nejlepe dovolenou kdyz jdete k pani doktorce. Jinak je pani doktorka mila, prijemna vse ok.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Vynikající lékařka, mockrát nám pomohla a správně předpověděla i další vývoj nemocí. Má velmi lidský přístup a na vše má takový rozumný a hodně široký náhled. Vždy mám pocit, že jejímu úsudku můžu důvěřovat - a to je něco, co u lékaře opravdu potřebuji.

S paní doktorkou jsme absolutně nebyli spokojeni. Velmi laxní vyšetření dítěte po propuštění z porodnice. Během našich tří návštěv se ani jednou nepodívala synovi do plínky, což myslím mluví za vše. Nedala nám vítamín K (Kanavit v kapkách, asi zapomněla). Při akutním problému a dotaz na vitamin K mi ani neodpověděla na mail po dvou dnech. Nezájem, vyhořelost. O prostorech ve kterých ordinuje jakožto čekárna radši nemluvit, těsné je slabé slovo. Když je v čekárně cca. 8 lidí, tak ani neprojdete. Hračky, něco pro zabavení dítěte, pořádné přebalovací pulty, prostě nic. Nedoporučuji, u nové pediatričky jsme spokojeni a jsem ráda, že jsme od paní doktorky odešli.

Paní doktorka je nejlepší lékařka pro děti,co známe. A to jsme lékařek vyzkoušely více.Chodili jsme k jiné lékařce,ale ta tenkrát nepoznala šestou nemoc u miminka a streptokoka k tomu. Až paní doktorka nám pomohla a dcerku tak asi zachránila.Od té doby k ní jezdíme,ikdyž to máme skoro 40 km. Už to bude pět let a jsme s její péčí moc spokojení. Nikdy nic nezanedbala,vždy si vše řádně ověří. Navíc je k dispozici i po telefonu,což je veliká pomoc pro maminky.A moc ji obdivuji,že i ted stále ordinuje a svým pacientům věnuje maximální péči.Opravdu je to skvělá lékařka a my ji nehodláme změnit.