Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K paní doktorce jsem chodila od dětství a měla jsem ji velmi ráda, už ale údajně neordinuje na této adrese... jana

K paní doktorce chodím 14 let. Je odborníce v oboru,s lidským přístupem.Za vše už mluví 2-3 měsíční objednácí lhůty.Šárka K.

Jedním slovem - vynikající.

MUDr. Beránková Dana velmi ochotná má velice hezký přístup k pacientům, včetně milé a přijemné sestřičky.Odborník na svém místě. Doporučuji.H.B.

Nejlepší lékařka jakou jsem zatím poznal - skutečná odbornice s lidským přístupem.

Co to tady melete....chodim k paní doktorce od mala...jednim slovem ...bomba...Super ženská přátelská a dycky si ví rady. Jasně, že to není nejakej televizní hrdina...co by jste chtěli..ale je nej ve svym oboru

Paní doktorka léčí celou naši rodinu již téměř 30 let. Za tuto dobu máme s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Jak po stránce odborné, tak i lidské. Pokud řeknu u nějakého jiného lékaře, že k ní chodím, tak se dovím, že o jejím odborném názoru nepochybuje, neboť ze zkušeností ji považuje za vynikající (včetně očních klinik).

Příjemná a ochotná paní doktorka, která "nic nenechá náhodě" v případě obtíží i běžných kontrol! Doporučuji

Velmi příjemná paní doktorka, trpělivě komunikuje s pacienty, dobrá odbornice

Velmi milá lékařka, s velkou praxí a zkušenostmi,výborná odbornice.