Zubní lékařka
Purkyňova 93, Brno

Chodím k paní Zouharové co pracuje u paní Bartošové a jsem velice spokojený, teť se těším na návštěvu stomatologické ordinace =)

Paní doktorka Zouharová, která pracuje u MUDr. Bartošové, je velice příjemná, vstřícná, vždy vysvětlí prováděný zákrok. Před mým odjezdem na dovolenou mě velice ochotně bez objednání vyšetřila a zbavila mne bolesti.
Je to po dlouhé době paní zubařka, ke které jdu ráda. Dokonce i syn, který měl panickou hrůzu ze zubaře, je nyní díky paní doktorce klidný a návštěva probíhá bez problémů. Děkuji jí za tento přístup k pacientům. Alena V.

Tato paní doktorka je bezkonkurenčně nejlepší. Pouze tady jsem se musel smát (hlavně díky sestře) i při vrtání :-) Plomby drží léta a s takto profesionálním přístupem k pacientovi jsem se setkal poprvé a zatím naposledy. Škoda, že jsem musel odejít, protože 300km už je trochu moc na dojíždění.

K paní dr. Bartošové chodím již 16 let. Je to nejlepší zubařka, kterou jsem si mohla přát. Velice mě uklidňuje její přístup, pečlivost s jakou se věnuje pacientům.
Chodím k ní nejen já, ale celá moje rodina - synové i vnoučata.
Můj syn pracoval v Londýně. Když měl problém s bolavým zubem, přiletěl vždy do Brna k dr. Bartošové. Bylo to sice někdy trochu problematické, ale dr. Bartošová byla velice vstřícná a vždy se podřídila jeho možnostem -čekala na něj i mimo své ordinační hodiny, aby ho mohla ošetřit a on se mohl vrátit nejbližším letem zpět.
Myslím, že to hovoří samo za sebe.
Paní doktorko, díky, že jste

Můj panický strach ze zubaře je od mala obrovský. Ale paní doktorka je velice milá, vždy mě ošetřuje s veškerou opatrností a hlavně trpělivostí. Nikam jinam už bych nešel!!! Vojta

Paní doktorka Bartošová je velmi příjemná a šikovná zubařka s citlivým osobním přístupem ke každému pacientovi (byla jsem svědkem jejího přístupu k dětem i k důchodci a skláním před jejím psychologickým postojem všechny poklony). Postup léčby volí vždy nejefektivněji, s pacientem jej vždy probere a vysvětlí důvody, následky, průběh i případné komplikace. Jednoznačná výhra, dostanete-li se jí pod ruce!!

Chodim k teto doktorce nekolik let a jsem velmi spokojena. Dokonce me vzala i bez objednani, kdyz jsem jednou mela velke bolesti. Na radu prijdu skoro vzdycky presne v cas objednani, vse se mnou konzultuje a vzdycky dobre poradi.

Měla jsem opravdu dlouho problémy se zuby, a než jsem přišla k paní doktorce hodně jsem si protrpěla. S paní mudr. Bartošovou jsem velice spokojená. Je profesionální, příjemná, vše vysvětlí, v případě placeného zákroku upozorní předem... Opravdu výborný lékař!

Veškerá kladná výšeuvedená hodnocení jsou pravdivá! Pro mne již 20 let!
Děkuji!

Velmi dobré ...