Červeného kříže 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie a imunologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Paní doktorka je velmi vnímavá a empatická. Vždy mi velmi pomohla a snažila se mě vyslechnout. Velice doporučuji!

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Kontrola

Paní doktorka i sestřička obě super ❤️ paní doktorka přijde s úsměvem do práce, zajímá se o pacienta i celou rodinu, příjemné prostředí.Děkuji, doporučuji ????????

S pani doktorkou I sesrickou sem velmi spokojena se rada ze knim muj sin chodi ikdyz se nekdii nedostaviva radne se neomluvim tak se jeste nestalo ze byme pani doktorka servala jako druzi lekari je velmi hodna k detem se chova pekne doporucuji

Jsem naprosto spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě mají u mě velkou poklonu za profesionální a příjemný přístup k pacientům.

Děkuji za vše :-)

K paní doktorce chodím s dítětem už 15 let a nikdy se mi nestalo, že by měla špatmou náladu a už vůbec ne,
že by to neuměla s dětma. Vždy si tam psychicky odpočnu a že někdy musím chvilku čekat, v jiných odborných ordinacích jsem čekala i 3 hodiny. A vy všichni, kteří píšete špatné ohlasy se pořád asi usmíváte a
máte dobrou náladu. Tak to vás teda obdivuji, protože i sebevětší flegmatik se občas špatně vyspí.Alergologie a imunita jsou věc složitá. Paní doktorce věřím a děkuji, vždy nám pomohla a poradila. S pozdravem Premusová

K paní doktorce chodím s mamkou už od mých 6 let a NIKDY se nestalo, že by sestřička nebo paní doktorka byla zlá, protivná a náladová! A pokud na Vás byla někdy protivná, tak to bylo určitě z toho důvodu, že jste nedodržovali léčbu, kterou Vám stanovila. Jsou to skvělí lidé a skvělá lékařka! Vždycky ví, co mi dát. Když jsem byla nemocná, necpali do mě žádná antibiotika, ale paní doktorka mi vždy něco napsala, abych ty antibiotika nemusela mít. Jako jediná poznala, co mi vlastně je. Odstěhovali jsme se 300 km od Ostravy a už několik let za ni dojíždím na prohlídky! Je to ta NEJLEPŠÍ alergoložka! :-)

Tak mi to připadá, že vůbec nevíte o čem píšete. Vžijte se do své situace. Máte každý den dobrou náladu a častujete okolí samými úsměvy?? Jsme jen lidi !!!! K paní doktorce docházím pravidelně už 6 let s dcerou a nikdy jsem se za tu dobu nesetkala s nějakým nezájmem či arogancí. Taky jsme se ze začátku léčily sprejíky na astma, které jsem ale postupně dle zdravotního stavu dcery omezovala a teď už nefoukáme vůbec. Paní doktorce jsem to řekla a nestalo, se že by mě "seřvala" ( jak někteří píšete ) pouze doporučila zaměřit na období vyskytujících se alergenů. Myslím, si že přístup je lidský dle aktuální nálady a jednání na profesionální úrovni.

Jeto skvělý člověk který vždy umí pomoct a poradit a jako lékařka je super nemám jedinou negativní zkušenost opravdu vřele doporučuji

Paní doktorka je úplně nejlepší! Doporučuji!