Červeného kříže 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie a imunologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Naprosto tragická lékařka. Syna léčila z alergie tak, že mu předepisovala 10 let stejné léky. Když začal v poslední době mít takřka chronickou rýmu, navštívili jsme jinou lékařku. Ta se velmi podivila, že neabsolvoval ani testy ani žádnou pořádnou léčbu. Nyní synovi hrozí opravdu chronická rýma a další dlouhodobé komplikace. Musí absolvovat vakcinaci a celkově mu byl změnen způsob léčby. Již po pár týdnéch se mu ulevilo, ale náprava "pasivní" léčby pani doktorky Žiakové bude trvat velmi douho, pokud se to podaří. Když se k tomu přidá mizerná komunikace lékařky, mohu jen konstatovat, že ji vřele nedoporučuji.

Paní doktorka i sestřička mají úplně stejný přístup - značně arogantní,náladový, kdo jim nesedne, kdo pro ně není nóbl má smůlu. Na to, že paní doktorka se zabývá i alternativní medicínou, jak často o tom mluví, vůbec ji nepoužívá. Neléčí člověka jako celek, vidí jen to své - není ochotna připustit, že kortikoidy můžou brzdit růst, což je problém u malého dítěte s opožděným kostním věkem. Je značně šetřivá, není schopna napsat ani alergikovi s astmatem aerochamber či inhalátor. Podotýkám, že lázně nám psala také pediatrička. To že nestíhá a lidi se jí kupí před čekárnou je alarmující. Zpoždění až hodinové. Přecházím jinam.

Chodila jsem s dětma k p doktorce oběma napsala léky,že jsou alergici nějak se mi to nezdálo ,tak jsem zašla k jinému lékaři nebudu jmenovat,který udělal dětem testy a vyšetření z krve se nepotvrdilo ,že jsou alergici.Ještě že jsem nedávala léky s kortikoidy,které vám značně poškodí organismus takové zkušenosti mám sama se sebou kdy mi byli dávany kortikoidy a pak v dospívání jsem měla problémy s hormony.Už bylo zarážející,že se dívala při svičce do krku a v ordinaci měla tmu ,jak v baru.Takový lékař tam nemá co dělat a její přístup byl katastrofální.

Po necelem roce jsme navstivili Dr. Ziakovou a opet katastrofa. Nevim, jestli jsme se trefili do jeji nalady, ale je to nase asi 4 navsteva a vzdy to stejne. Nic neporadi, rozplace manzelku i dceru, vysmeje se obema do obliceje a to je vse! Urcite NEDOPORUCUJI. Myslim, ze je lepsi zustat doma a nenechat se otravit takovym pristupem.

Také mi vadí náladovost doktorky. Nikdy mi nic ohledně mého stavu nevysvětlí, jen mě odbyde a napíše další termín návštěvy. Sestřička je velmi příjemná.

Ř

velmi slabá lékařka, sdílím názor pisatelů že to s dětmi neumí a i s rodiči moc né, je dost náladová... sestřička je ovšem super

Má krásně vybavenou ordinaci.
Samé hračky, barvičky.
Náladovost je její značné mínus, ale hlavně léčila syna na astma, které neměl. :-(
A mluvila se mnou jako s podřízenou. Někdy.