Odhadovaná doba odpovědi:

Pražská 15, Plzeň

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

1 000 Kč

Od 2 500 Kč

Od 2 200 Kč

Psychologická poradna

Psycholožka a psychoterapeutka pro děti a dospělé. Dopravní psycholožka akreditovaná Ministerstvem dopravy ČR.

Vystudovala jsem jednoo...

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Umístění: Psychologická poradna Jiný

Paní Mgr Voláková mi byla oporou v posledních dvou letech a jsem ráda, že jsem měla možnost docházet právě k ní. Paní psycholožka je absolutně přirozená, upřímná ale hlavně empatická. Touto cestou bych chtěla znovu poděkovat za čas který jste mi věnovala a především za důležitou pomoc, které se mi od Vás dostalo v posledním roce, kéž by bylo víc takových profíků jako jste Vy. :)

Umístění: Psychologická poradna psychologické poradenství

U této paní psycholožky jsem byla cca 8-9 let zpátky jako mladá dívka čerstvě v pubertě. Po jednom sezení, kde jsem jí vysvětlila jak se cítím, mé matce řekla, že jsou mé psychické stavy způsobené jen pubertou, a že to přejde. Inu, nepřešlo, a dnes mám diagnostikovanou těžkou depresi a úzkosti :)
Což samozřejmě není její vina, ale kdyby to tenkrát brala vážně, mohlo se mi dostat včasné pomoci.

Umístění: Psychologická poradna psychologické poradenství

Zatím proběhla pouze první návštěva, ale paní Voláková byla moc příjemná a cítila jsem se u ní sama sebou. Měla jsem z návštěvy psychologa obavy, teď se těším na další sezení.

Umístění: Psychologická poradna

Byla jsem tam zatím jen jednou a před tím jsem nikdy žádného terapeuta nenavštívila. Nicméně si myslím, že jsem měla při výběru terapeuta velké štěstí a s paní Volákovou jsem byla moc spokojená. Ani se mi od ní nechtělo :) V terapii chci určitě pokračovat.

Paní Mgr. Voláková je skvělá psycholožka, která mi již několikrát velmi pomohla. Vždy, když se u mě objeví nějaký problém, tak mi dokáže pomoci, během jedné či dvou schůzek se cítím opět sama sebou, někdy jedinou větou dokáže vystihnout celou situaci. Je moc milá a příjemná, opravdu víte, že se jí můžete svěřit s čímkoliv...
Moc děkuji!!
S.Z.

Mgr. Daniela Voláková

Sabino, velice děkui za hezké ocenění, vážím si toho. Spolupracovat s Vámi byla radost! Jsem ráda, že spolupráce byla smysluplná.

Mgr. Voláková mi již dvakrát velmi pomohla, a to v rámci mé přípravy na státnice, které jsem i díky ní udělala a studium jsem s úspěhem dokončila:-) Tímto bych jí ráda zpětně poděkovala! Její terapie je úžasná, ani nevím, jak to dělá, ale prostě to pomáhá:-) Pomohla mi k tomu, abych si začala více věřit a abych získala trochu odstup. Velmi příjemná a milá psycholožka, která ví, jak na to. Pokud bych potřebovala znovu onu pomocnou berličku, vím, kam se obrátit. Ještě jednou Vám za vše děkuji a přeji jen vše dobré! R.

Mgr. Daniela Voláková

Velice děkuji za milá slova a blahopřeji k ukončení studia! Spolupráce je vždy oboustranná a právě vaše energie, vytrvalost a zodpovědnost vás dovedla k cíli. Přeji Vám v nové životní etapě mnoho dobrého a jsem si jistá, že budete ve svém oboru skvělá!

Moc děkujeme za setkání.Čerpání poznatkú a podnětú v NRP byl pro nás opravdu přínosný a zážitek.
Naši kluci opravdu krásně reagujou na podněty které jsme si ze setkání odnesli.Danielo poděkuj prosím Martinovi.

Mgr. Daniela Voláková

Rastislave, velice děkuji za milá slova. Víkendová setkání s žadateli o NRP jsou i pro nás vždy velkou inspirací a obohacením. Bylo příjemné s Vámi spolupracovat. Ať se Vaší rodině na cestě, kterou jste se vydali, daří!

Už nějakou dobu jsem se psychychicky cítila velmi špatně. Tento stav pro mě byl už dál neúnosný, sama jsem nevěděla, jak dál. Proto jsem se rozhodla poprvé zajít k psychologovi. Na této stránce jsem našla paní Mgr. Danielu Volákovou a níže uvedené hodnocení její práce. Na první sezení jsem šla s rozpaky, nerada mluvím o svých pocitech, jsem introvert, ale u paní psycholožky jsem s tím neměla problém. Velice mi pomohla, ukázala mi, že není pouze vše černé a změnila můj postoj k životu. Po třech sezení se cítím velmi dobře a jsem ráda, že jsem se odhodlala nechat si pomoci.

Paní psycholožka je neskutečně příjemná, pohovor s ní je jako s kamarádkou. Měla jsem problémy s nespavostí, která plynula především ze stresu ze školy. Nespavost pak ovlivňovala běžný život.. Během tří schůzek mi hodně pomohla změnit můj postoj k problému a pomohla mi najít cestu, jak z toho ven. Tu si každý musí projít sám, ale paní psycholožka mi ukázala kudy. Doufám, že už nebudu potřebovat takovou pomoc, ale kdyby ano, tak vím, že mi paní psycholožka určitě pomůže. Rozhodně doporučuji a mockrát děkuji!!

Paní psycholožka je milá, vstřícná a je vidět, jak ji práce s lidmi baví. Tři sezení a mám po problému :)

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, měl bych zájem se s Vámi setkat, domluvit si schůzku paní doktorko Voláková. Studoval jsem deprese z internetu, co to vlastně je a jaká jsou stádia depresí. Trápí mě dlouhodobý smutek, již několika měsíční od dubna tohoto roku. Podrobnosti a najít cestu, jakou se mám vydat bych velmi rád s Vámi probral. Děkuji Vám

Dobrý den, děkuji za důvěru, k objednání na schůzku mne prosím kontaktujte telefonicky,
s přáním hezkých dní,
Daniela Voláková

Mgr. Daniela Voláková

moje matka už skoro druhým rokem trpí jakousi agorafobií, kdy nemůže vyjít do společnosti, aniž by se jí neudělalo nevolno a neměla střevní potíže a průjmy. Nikdy dříve takový problém neměla a ani si neprošla žádným traumatizujícím stavem či zážitkem, avšak momentálně vystřídala již několik specialistů, zkoušela mnoho bylinných přípravků, ale nic nezabralo, a tak se tážu vás. Dokázala byste někomu s takovýmto problémem pomoct? Už jsme bezradní a především moje máma to psychicky nezvládá, protože vždycky byla společenský a komunikativní člověk.

Mockrát děkuji,

Radek

Dobrý den Radku,
píšete, že matka trpí agorafobií a jako společenský člověk tento stav již psychicky nezvládá. S těmito potížemi se dá pracovat pomocí psychoterapie, případně v kombinaci a antidepresivy.
Pokud potíže stále na trvají, doporučila bych se objednat na osobní konzultaci,
s přáním klidných dní,
Daniela Voláková