Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hybernská 7, Praha 1 , Praha

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Přijímám: dospělí

Preferuji Zoom nebo Skype.

www.sedmihradska.cz - 777 843 749 . ...

• psychoterapie

3 názory pacientů

Umístění:

Paní Sedmihradskou jsem si vybrala intuitivně, a udělala jsem dobře, komunikace s ní byla rychlá a příjemná a hned jak měla volný termín, tak jsem se objednala na první sezení. Z počátku sezení probíhalo osobně, později i z důvodu covidu proběhlo pár sezení online, byla jsem příjemně překvapěná jak byla paní Sedmihradská dobře připravená na online sezení a byla pohotová při jakýchkoliv technických problémech.
Následně po dalších sezení jak jsem nabrala důvěru jsem se rozhodla zkusit hypnózu, byla jsem tomu otevřená a cítíla, že je ten "správny čas". Z výsledků jsem byla mile překvapěná, a doporučuji každému, kdo cítí že je to pro něho ta správná cesta.
Klinika byla velmi příjemná a cítila jsem se u paní Sedmihradské komfortně. Celkově oceňuji její otevřený a citlivý přístup a určitě sezení doporučiji všem, kterí si procházejí těžšími časy, nějakou životní změnou nebo cítí, že potřebují pomoc zvenčí. Děkuji a přeji vše dobré.

Umístění: Online konzultace Jiný

Skvělá terapeutka se smyslem pro humor a výborným vzděláním. Je fajn si občas vydechnout a nechat se opečovat. Moc doporučuji a těším se na příště!

Umístění: Online konzultace Jiný

Velice příjemná setkání, lékařka je empatická, milá. Vždy mi na každý problém ukázala jiný úhel pohledu a to byl vždy skvělý začátek řešení problému. Moc děkuji!

www.sedmihradska.cz - 777 843 749 . ...

• psychoterapie