Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresy (2)

Hybernská 7, Praha 1 , Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách
Přijímám: dospělí

Preferuji Zoom nebo Skype.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Zkušenosti

O mně

www.sedmihradska.cz - 777 843 749 . ...

Více


Specializace

  • psychoterapie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění:

Paní Sedmihradskou jsem si vybrala intuitivně, a udělala jsem dobře, komunikace s ní byla rychlá a příjemná a hned jak měla volný termín, tak jsem se objednala na první sezení. Z počátku sezení probíhalo osobně, později i z důvodu covidu proběhlo pár sezení online, byla jsem příjemně překvapěná jak byla paní Sedmihradská dobře připravená na online sezení a byla pohotová při jakýchkoliv technických problémech.
Následně po dalších sezení jak jsem nabrala důvěru jsem se rozhodla zkusit hypnózu, byla jsem tomu otevřená a cítíla, že je ten "správny čas". Z výsledků jsem byla mile překvapěná, a doporučuji každému, kdo cítí že je to pro něho ta správná cesta.
Klinika byla velmi příjemná a cítila jsem se u paní Sedmihradské komfortně. Celkově oceňuji její otevřený a citlivý přístup a určitě sezení doporučiji všem, kterí si procházejí těžšími časy, nějakou životní změnou nebo cítí, že potřebují pomoc zvenčí. Děkuji a přeji vše dobré.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Online konzultace Jiný

Skvělá terapeutka se smyslem pro humor a výborným vzděláním. Je fajn si občas vydechnout a nechat se opečovat. Moc doporučuji a těším se na příště!

V
Umístění: Online konzultace Jiný

Velice příjemná setkání, lékařka je empatická, milá. Vždy mi na každý problém ukázala jiný úhel pohledu a to byl vždy skvělý začátek řešení problému. Moc děkuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

www.sedmihradska.cz - 777 843 749 . ...

Více


Specializace

  • psychoterapie