Dvouletky 54, Ostrava
Prakt. lékař pro děti, dorost, nefrol.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Prakt. lékař pro děti, dorost, nefrol. Jiný

Skvělá doktorka. Pamatuji si, jak jsem k ní jako malá chodila s radostí. Vždy pomohla, snažila se poradit, necpala antibiotika. Nemohu si vynachválit profesionální přistup. Mrzí mě, že k ni již nebude moci chodit taky mé dítě.

Paní doktorka je opravdu skvělá. Chodil k ní i manžel a teď k ní chodíme s našimi dětmi a nemůžu si stěžovat. Vždycky poradí, vysvětlí, pomůže.

Rádi chodime k paní doktorce je příjemná, milá i sestřička je skvělá. Vždy nám dobře poradí. I když má spoustu pacientů tak si nás pamatuje. Jsme velice spokojení.

Děkujeme! Jste nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Jsme rádi, že se o nás takto staráte.

Jsme u ní zatím jen půl roku a nemohu si stěžovat je sympatická, nenafukuje situace, zbytečně neděsí a ve všem zatím poradila dobře a sestra to samé... Mohu jen doporučit.

Skvělá paní doktorka také jako nefroložka je pozitivní v káždé chvíli,velmi chytrá.Dětem prostě rozumí...Máme ji moc rádi tak jako sestřičku,která je také moc pohodová paní.

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, byla i mojí lékařkou a teď jsem k ní přihlásila i svého syna. Tady vím, že je můj syn v nejlepších rukou :-)

je nejskvelejsi a velice velice chapava proste supoer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znám ji dlouho, je super a chytrá.

Skvělá p.doktorks,milá a ochotná sestřičká....doporučuji