Dvouletky 54, Ostrava
Prakt. lékař pro děti, dorost, nefrol.

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je opravdu skvělá. Chodil k ní i manžel a teď k ní chodíme s našimi dětmi a nemůžu si stěžovat. Vždycky poradí, vysvětlí, pomůže.

VARUJI před touto doktorkou...možná je milá,ale to asi tak vše!!! Nenafukuje situace...ano, ona je rovnou neřeší!!! Po třech letech docházky kdy mi syn od podzimu do jara neustále kašlal nás první odbývala slovy ,,to je Ostrava,zvykněte si" a teď když nastoupil do školky tak zase její argument na dlouhodobý kašel byl,,to je školka,zvykněte si" po mé žádosti ,že to není už normální stav ať mi napíše žádanku na alergologii nám zjistili ASTMA!!! Od doktorky Pniakové nebyla do té doby žádná snaha nějakého vyšetření,odběrů.... zkrátka nic!.na průduškách nikdy nic neslyšela... ZA MNE URČITĚ NEDOPORUČUJI!!!

Rádi chodime k paní doktorce je příjemná, milá i sestřička je skvělá. Vždy nám dobře poradí. I když má spoustu pacientů tak si nás pamatuje. Jsme velice spokojení.

Děkujeme! Jste nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Jsme rádi, že se o nás takto staráte.

Jsme u ní zatím jen půl roku a nemohu si stěžovat je sympatická, nenafukuje situace, zbytečně neděsí a ve všem zatím poradila dobře a sestra to samé... Mohu jen doporučit.

Skvělá paní doktorka také jako nefroložka je pozitivní v káždé chvíli,velmi chytrá.Dětem prostě rozumí...Máme ji moc rádi tak jako sestřičku,která je také moc pohodová paní.

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, byla i mojí lékařkou a teď jsem k ní přihlásila i svého syna. Tady vím, že je můj syn v nejlepších rukou :-)

je nejskvelejsi a velice velice chapava proste supoer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znám ji dlouho, je super a chytrá.

Skvělá p.doktorks,milá a ochotná sestřičká....doporučuji