Daniela Pniaková, pediatr Ostrava

MUDr. Daniela Pniaková

Pediatr Více

34 názorů

Uložit


Adresa

Dvouletky 54, Ostrava
Prakt. lékař pro děti, dorost, nefrol.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
34 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Umístění: Prakt. lékař pro děti, dorost, nefrol. Jiný

Skvělá doktorka. Pamatuji si, jak jsem k ní jako malá chodila s radostí. Vždy pomohla, snažila se poradit, necpala antibiotika. Nemohu si vynachválit profesionální přistup. Mrzí mě, že k ni již nebude moci chodit taky mé dítě.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je opravdu skvělá. Chodil k ní i manžel a teď k ní chodíme s našimi dětmi a nemůžu si stěžovat. Vždycky poradí, vysvětlí, pomůže.


Ověřeny pacient

VARUJI před touto doktorkou...možná je milá,ale to asi tak vše!!! Nenafukuje situace...ano, ona je rovnou neřeší!!! Po třech letech docházky kdy mi syn od podzimu do jara neustále kašlal nás první odbývala slovy ,,to je Ostrava,zvykněte si" a teď když nastoupil do školky tak zase její argument na dlouhodobý kašel byl,,to je školka,zvykněte si" po mé žádosti ,že to není už normální stav ať mi napíše žádanku na alergologii nám zjistili ASTMA!!! Od doktorky Pniakové nebyla do té doby žádná snaha nějakého vyšetření,odběrů.... zkrátka nic!.na průduškách nikdy nic neslyšela... ZA MNE URČITĚ NEDOPORUČUJI!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Rádi chodime k paní doktorce je příjemná, milá i sestřička je skvělá. Vždy nám dobře poradí. I když má spoustu pacientů tak si nás pamatuje. Jsme velice spokojení.


Z
Ověřeny pacient

Děkujeme! Jste nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí. Jsme rádi, že se o nás takto staráte.


K
Ověřeny pacient

Jsme u ní zatím jen půl roku a nemohu si stěžovat je sympatická, nenafukuje situace, zbytečně neděsí a ve všem zatím poradila dobře a sestra to samé... Mohu jen doporučit.


R
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka také jako nefroložka je pozitivní v káždé chvíli,velmi chytrá.Dětem prostě rozumí...Máme ji moc rádi tak jako sestřičku,která je také moc pohodová paní.


S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, byla i mojí lékařkou a teď jsem k ní přihlásila i svého syna. Tady vím, že je můj syn v nejlepších rukou :-)


je nejskvelejsi a velice velice chapava proste supoer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Znám ji dlouho, je super a chytrá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti