Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou na našeho syna milé a hodné, k nám se chovají profesionálně. Náš syn má těžké postižení, a tehdy se pozná, zda je lékař profesionálně schopný a lidsky dobrý. Návštěvy v ordinaci se u syna obejdou bez stresu, konzultace po emailu nebo telefonu jsou vždy věcné a nápomocné. Doporučujeme!

Velmi ochotná a zkušená paní doktorka. V nově zařízené ordinaci jsem se s dcerou cítila velice dobře. Paní doktorku bych doporučila všem rodičům, kteří hledají opravdového odborníka v oboru a nespokojí se se "standardní péčí".

Rádi bychom touto formou vyjádřili poděkování oběma dámám z ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, jmenovitě MUDr. Daniele Ondřichové Novákové a dětské sestře Pavle Bujárkové, kde jsme zaregistrovali svou čerstvě narozenou dceru. Výběr pediatra není jednoduchý, a proto jsme rádi, že jsme vypátrali ordinaci blízko domova s milým a zkušeným týmem lékařky a sestry, přičemž obě mají bohaté osobní zkušenosti s dětmi, nekonečnou trpělivost a nesmírně pozitivní vztah k dětem, zcela určitě nad rámec jejích povinností. Po pravdě, na základě našich nepříliš pozitivních dlouhodobých zkušeností s českým zdravotnictvím nás jejich přístup nesmírně mile překvapil a není mnoho forem, jak jim za to poděkovat. Tak alespoň takto. Děkujeme!

Je velmi příjemná a sympatická a milá dnes jsme zaregistrovali novorozeně hovoří Anglickým jazykem a sestřička hovoří Německým jazykem. mohu doporučit všem.

Mám s lékařkou osobní zkušenost, je profesionální, k dětem velmi milá a přátelská. Víc takových doktorů.

Příjemné vystupování, vysoké odborné znalosti. Krásný přístup k dětem.

Paní doktorku můžu doporučit, je moc fajn, hodná, vstřícná, trpělivá a k dětem má pěkný vztah. Byla jsem moc spokojená. V.Heřmanová

Paní doktorka je zkušená, k dětem má úžasný vztah, mně jako matce vysvětlila vše naprosto srozumitelně, mohu jen doporučit. Anna V.

výborná lékařka, lidská, přátelská a hlavně opravdový odborník

Paní doktorka je super, zkušená a navíc milá, já bych ji doporučil dětem i rodičům :-) Honza