Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou na našeho syna milé a hodné, k nám se chovají profesionálně. Náš syn má těžké postižení, a tehdy se pozná, zda je lékař profesionálně schopný a lidsky dobrý. Návštěvy v ordinaci se u syna obejdou bez stresu, konzultace po emailu nebo telefonu jsou vždy věcné a nápomocné. Doporučujeme!

Rada bych se podelila o svoji zkusenost s pani doktorkou. prvni vec je ta ze kdykoliv jsem k pani doktorce prisla mela jsem pocit ze obtezuju, vzdycky me odbila abyh uz odesla dcera mela problemy se strevma a hlavne s kakanim rikala jsem ji to ale pani doktorka to nejak neresila az kdyz jsem po skoro 3letech udelala vystup tak byla schopna poslat dceru na gastro kde se zjistila porucha streva ale do ty doby moje dcera trpela bolesti a kakala jednou za 10dnu. po uvazeni jsem se rozhodla zmenit doktorku a udelala jsem dobre. byli jsme na 3lety prohlidce a nova pani doktorka nam zjistila ze dcera ma spatny pravy oko, spatny kycle a hlavne spatny drzeni tela. a to nas videla poprvi. a pani doktorka ondrichova novakova nepoznala za 3roky? je to o tom jak toho doktora to dite zajima, takze maminky rozhodnete se poradne at nelitujete jako ja,

Velmi ochotná a zkušená paní doktorka. V nově zařízené ordinaci jsem se s dcerou cítila velice dobře. Paní doktorku bych doporučila všem rodičům, kteří hledají opravdového odborníka v oboru a nespokojí se se "standardní péčí".

Rádi bychom touto formou vyjádřili poděkování oběma dámám z ordinace praktického lékaře pro děti a dorost, jmenovitě MUDr. Daniele Ondřichové Novákové a dětské sestře Pavle Bujárkové, kde jsme zaregistrovali svou čerstvě narozenou dceru. Výběr pediatra není jednoduchý, a proto jsme rádi, že jsme vypátrali ordinaci blízko domova s milým a zkušeným týmem lékařky a sestry, přičemž obě mají bohaté osobní zkušenosti s dětmi, nekonečnou trpělivost a nesmírně pozitivní vztah k dětem, zcela určitě nad rámec jejích povinností. Po pravdě, na základě našich nepříliš pozitivních dlouhodobých zkušeností s českým zdravotnictvím nás jejich přístup nesmírně mile překvapil a není mnoho forem, jak jim za to poděkovat. Tak alespoň takto. Děkujeme!

Je velmi příjemná a sympatická a milá dnes jsme zaregistrovali novorozeně hovoří Anglickým jazykem a sestřička hovoří Německým jazykem. mohu doporučit všem.

Mám s lékařkou osobní zkušenost, je profesionální, k dětem velmi milá a přátelská. Víc takových doktorů.

Příjemné vystupování, vysoké odborné znalosti. Krásný přístup k dětem.

Paní doktorku můžu doporučit, je moc fajn, hodná, vstřícná, trpělivá a k dětem má pěkný vztah. Byla jsem moc spokojená. V.Heřmanová

Paní doktorka je zkušená, k dětem má úžasný vztah, mně jako matce vysvětlila vše naprosto srozumitelně, mohu jen doporučit. Anna V.

výborná lékařka, lidská, přátelská a hlavně opravdový odborník