Praktická lékařka pro dospělé
tř. Tomáše Bati 508, Zlín

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

MUDr. Gabrielová je mimořádná lékařka, která vede svou ordinaci s nejvyšším profesionálním standardem. Její přátelský a péči plný přístup vytváří v ordinaci příjemné prostředí. Personál je velmi ochotný a příjemný. Celkově jsem s péčí v této ordinaci velmi spokojena.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Jsem velmi spokojená. Paní doktorka mne vždy vyslechne, snaží se pomoci. Poskytuje kvalitní péči, je to lékař na svém místě.

S paní doktorkou jsem se včera setkala poprvé. Byla jsem mile překvapena. Erudovaná, empatická, milá lékařka. Má skvělý personál, sestřičky vás uvítají v čekárně s úsměvem, takže hned na úvod z vás opadnou veškeré obavy. I když paní doktorka není můj praktický lékař, byla jsem na ergometrii, za mě vše na 100%.Děkuji.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Nepomůže, jen se vám vysměje..je arogantní bez empatie.. vadí jí že na vás musí sahat a její prohlidka při jakékoliv nemoci je k ničemu a většinou vás pošle domů,že máte dojít kdyby se to zhoršilo..na bolest vám dá prášky, které uspávaji, ale neschopenku vám nedá, takže jí je jedno jestli se vám v práci něco stane, když děláte u strojů.. nedoporučuji...

MUDr. Daniela Gabrielová

Dobrý den, v první řadě bych Vás chtěla ujistit , že svou práci vykonávám se svým nejlepším vědomím a svědomím, s mnohaletou zkušeností z ambulantní a urgentní péče na pozici lékaře Záchranné služby ZK . Pacientka , která napsal tento příspěvek opakovaně zneužívá zdravotní, tak i sociální systém naši republiky a pokud ji lékař nevyhoví ,tak dokáže psát takovéto příspěvky . Uvědomte si , že v případě výběru praktického lékaře máte svobodnou volbu ...

Při čtení některých hodnocení nevěřím svým očím.Paní doktorka Gabrielová je ,podle mé zkušenosti, skvělý diagnostik.Po půlroční anabázi různých vyšetření všech možných specialistů až ona zjistila co mi vlastně je.Díky za skvělou péči vždy s úsměvem.

Na někoho může paní doktorka působit trochu odtažitě ale je to jen první dojem.Mě i mému manželovi několikrát velice pomohla.Mojí mamince zachránila život,když k nám přijela se záchrankou.Ne každý lékař hned pozná,co vás trápí!
Doporučuji.

S lékařkou jsem velice nespokojen a musel jsem od ní odejít už po pár měsících. Nedodržuje pracovní dobu, když jsem přišel půl hodiny předtím co tam měla ještě být tak tam nebyla a nestalo se mi to jednou. Špatně mi diagnostikovala nemoc, museli mě poslat na jiné oddělení v nemocnici. M9sto aby mě změřila a zvážila, jen se zeptala, protože se ají asi nechtělo. Nedoporučuji, nejsem sám kdo u ní pohořel.