Daniel Ditmar, ortoped Olomouc

Odborný lékař ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Medica Chirurgica s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Absolutní jednička v oboru, první operaci jsem u něj absolvoval už před 20ti lety a postupně ještě další dvě, sportuji a kolena dostávají pořádně zabrat, vždy přesná diagnostika a precizně provedený operační zákrok...prostě borec!!!

DOPORUČUJI! Během 2 minut mě vyšetřil a poslal na operaci s meniskem, která dopadla výborně! Předchozí doktor mi půl roku vtloukal do hlavy, že jenom simuluju a mám to rozchodit. Je to na 100% nejepší ortoped v Olomouckém kraji a nejspíš i v celé ČR. Je mi 15 a jen díky němu se můžu opět věnovat sportům, které tak miluji. Moc mu za všechno děkuju!

MUDr. Ditmar je špičkový ortoped, a dokonce si troufám tvrdit, že v tomto oboru u nás není nikdo lepší než on. Byl jsem u něho už čtyřikrát na operaci kolen, na obou kolenech mně dělal plastiku předního křížového vazu, pak mně na obou kolenech operoval i meniskus, a vždy odvedl perfektní práci. Díky němu můžu i po několika úrazech sportovat bez větších omezení, dokonce pořád hraji fotbal. Takže, MUDr. Ditmara můžu jenom doporučit.

Po 20 letech jezdeckého sportu na koních jsem měla v podstatě trvalé potíže s kolenem nicméně pořád jsem se cítila dobře. Veškeré potíže završil můj letošní pád na lyžích a po neúspěšné konzervativní léčbě mě ošetřující lékař poslal s výsledky MR za ortopedem. Šla jsem tedy do zařízení Shape, které zároveň provádí rehabilitace a byla objednána na operaci (plastika předního zkřízeného vazu). Operace se ujal právě MUDr. Ditmar a díky jeho velmi profesionálnímu přístupu a pečlivému plánování rehabilitací a kontrolních vyšetření se můj zdravotní stav den ode dne mílovými kroky zlepšuje. Díky díky díky za doktory jako MUDr. Ditmar.

Maximální úcta s poklonou. Dvacet let jsem coby sportovec (karate) měl opakované problémy s kolenem. Tři operace kolene, asi 50x punkce. Čtvrtou operaci jsem svěřil MUDr. Ditmarovi. Na základě prvního vstupního vyšetření - ruční revize kolene, mi doktor sdělil rezolutní stanovisko, nutnost provedení plastiky křížového vazu. Z obavy jsem si dodatečně dovolil doktorovi nabídnout dovezený rentgenový snímek, neboť jsem nechápal, jak doktor může stanovit diagnozu pouze podle hmatu. Skoro pohoršeně doktor pronesl: "Žádný snímek nepotřebuji, sám nejlépe vím, jaký je s kolenem problém". Následně doktor ŠPIČKOVĚ provedl operaci, koleno skoro jako nové, už žádné punkce. "Pane doktore, moc děkuji".

Děkuji !!

Dobrý den, MUDr. D. Ditmar je opravdu profesionální operatér. Výtečně mi spravil koleno po 3 neúspěšných operacích a bezvýznamné léčbě na jiném pracovišti. Jsem mu neskutečně vděčná, protože díky němu nemusím trpět trvalou bolestí, omezeným pohybem, blokacemi kolene apod. Patří mu ode mě veliké poděkování!

O

Pan MUDr. Ditmar mi už vícekrát pomohl s bolavými koleny - sportem ku zdraví!. Ve Zlíně na Baťovce, na ortopedii mě doslova vyhodili ze dveří se slovy: příroda ukáže! No, ne vždy příroda pomůže, i když jsem opravdu zkoušela vše i z přírodní lékárny. Po úrazu na lyžích, jsem ve Zlíně dostala na 6 týdnů sádru a po sundání mi bylo řečeno choďte! Já měla utržené dva kolení vazy a třetí natržený. Našla se ve Zlíně na Kútech výborná rehabilitační sestra a ta mě odkázala na Olomouc, MUDr. Ditmara. Víc jak 16 let mám tzv. umělý vaz v koleně a lyžuji, jezdím na kole. V posledních letech už jenom chodím na čištění kolen k panu doktorovi, tzv. údržba. Asi sportem v mládí jsem si odvařila chrupavky, moc mi jich tam nezbývá. Ale chodím, bolesti jsou minimální a určitě se znovu obrátím o pomoc na MUDr. Ditmara v Olomouci. Zlínská Baťova nemocnice se má co učit, nejen v ortopedii, ale hlavně v chování k pacientům.

K panu Ditmarovi jsem se dostal na doporučení ortopeda v místě mého bydliště. Díky jemu a panu Přerovskému se můžu na svoje koleno zase spolehnout. Poslal jsem za ním další dva známé ( koleno, rameno ) - u obou předchozí doktoři hodnotili stav jako neoperovatelný či operovatelný s následným omezením. V současné době dělají po jeho operaci vše co chtějí bez omezení. Poslal jsem k němu i svoji babičku na endoprotézu kolenního kloubu.
Nemám výhrad.
a pro ty co dávají negativní komentáře, kvůli jeho chování a přístupu k pacientům... - aspoň je s ním sranda, když už se člověku chce kvůli zdravotnímu stavu brečet. Pokud mě dá nohy dohromady tak at mi klidně tyká a říká mi - ty vole...

Pan doktor mi operoval rameno po několikanásobné luxaci ramene v roce 2002 za pomocí dvou titanových kotviček MITEK na zadní straně ramene, kde sem měl urvané vazy a poškozené okraje kloubu které drží hlavu kloubu v jamce. 5 let jsem s ramenem lezl po skalách, dělal vše co jsem dělal před tím. Rameno jsem měl jen s mírným omezením pohybu (nevadilo mi to). Bohužel jsem po 5 leteh vlezl na lyže (neumím lyžovat) a po těžkém pádu jsem si utrhnul opět všechny úpony a vazy, tentokrát na přední straně. Jsem 5 dní po další operaci. Rameno už mě skoro nebolí, přibyly mi v předu další 3 kotvičky MITEK.

Z toho vyplývá že po tak těžkém pádu na lyžích jsem si urval včechny zdravé vazy a úpony a operované všechny vydržely.

Pad doktor je vynikající ortoped. Vřele ho doporučuji. Jeho přístup k pacientům je vstřícný. JE TO PROFESIONÁL na 100%. Věřím, že rameno budu mít už nyní v naprostém pořádu. Nikdy mě nenapadlo, že by byl arogantní a namyšlený. Asi jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá.

Pane doktore díky za navrácení k mým koníčkům.