Daniel Ditmar, ortoped Olomouc

Odborný lékař ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Medica Chirurgica s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie

S panem doktorem, mám velmi negativní zkušenosti.
Za panem doktorem jsem přišel s problémem ploché nohy, aby mi vystavil poukaz na ortopedické vložky, jelikož jednou za 6 měsíců je na ně od pojišťovny nárok. Bylo mi sděleno, že mi poukaz na ortopedické vložky nenapíše, jelikož by musel na tyto vložky sám doplácet a z tohoto důvodu mi poukaz nenapíše. Na základě tohoto jednání jsem se zkontaktoval s jiným ortopedem, a ten žádný problém již neměl a tomuto jednání se velmi podivoval. Od nového ortopeda mi bylo sděleno, že pokud se nejedná o nějakého známého sportovce, tak se o něj pan doktor nestará.

Mám stejnou zkušenost jako pan Frantl.Po dlouholetých problémech s kolenem jsem se rozhodla obrátit na odborníka s tím,že u něj zůstanu a budu v jeho péči.Po objednání jsem jela na vyšetření a neznaje budovy jsem se zeptala sestry kde je ordinace mi ukázala na dveře.Protože jsem jela tak tak na čas viděla jsem nápis na dveřích ortopedie vešla jsem.Nevěděla jsem že za těmi to dveřmi je ordinace a ne čekárna.Pan doktor mě rázně vypoklonkoval,že co si to dovoluji,že mě nikdo nevyzval.Omluvila jsem se a klaněla se až k zemi.Když mě tedy vyzval jeho chování pokračovalo.Arogance neslušnost no prostě neochota.Z jeho chování jsem do dnes špatná a nechápu jeho přístup.Možná je odborník ve svém oboru,ale jako přístup k pacientovi katastrofální.Jedno vím jistě-k panu doktorovi již nikdy víc!

Mám negativní zkušenost. Po operaci utrženého menisku jen problémy. Po prvním doporučeném zatížení na kole asi po 3 dnech po zákroku otok, výpotek a první problémy. V současné době (4 měsíce po zákroku) nemohu vůbec sportovat, koleno není plně pohyblivé, nemohu do dřepu a ani na ně pokleknout. Připravuji se na druhou operaci.
Chování před zákrokem hulvátské a neprofesionální. Při čekání na zákrok, kdy jsem se dostavil v čas určený lékařem a byl jsem druhý v pořadí, byly všichni další pacienti bráni přednostně. Žádné vysvětlení ani po hodině a půl čekání. Když jsem se dotazoval na důvod a sestra si šla pro vysvětlení k MUDr. Ditmarovi, slyšel jsem přes dveře jak jí odpovídá: "Právě proto že se takto ptá, tak půjde jako poslední". Raději mi to ani netlumočila, ale jako poslední jsem šel.
Karel Frantl

Pritelkyne pana doktora navstivila po neuspesne elektrolecbe pro velike bolesti praveho kolene. Nejprve doslo k zopakovani predchozi neuspesne lecby, koleno se stale zvetsovalo, pritelkyne uz bez berli nedosla ani na zachod, nemohla spat bolesti, ztracela na vaze, Ditmar tahal z kolene krvavy vypotek, kroutil hlavou "to jsem jeste nevidel"... Rozhodl se pro operaci, ale behem zakroku nenasel do ceho riznout, tak nas poslal domu s tim ze "pockame az se to uzdravi samo". Mezitim usoudil ze se muze jednat o chlamydie a tak teda nasadil antibiotika - to si ale jen spatne precet zpravu od imunologa, ktery chlamydie jednoznacne vylucoval. Uplynulo cca pul roku od zapoceti lecby kdyz nas poslal na RTG se slovy ze ten rentgen je k nicemu, ale je to posledni vec co jeste neudelal, tak at tam treba zajdem. V nemocnici nas vyhodili s tim, ze zadanka na vysetreni od nej je nepouzitelna, at si zajdem pro novou. Zadanku nam tedy napsala obvodacka. Na snimku jiz byl viditelny 5cm velky nador - osteosarkom. Pritelkyne zemrela pro cetne metastazy na plicich do jednoho roku.
Verim ze v pripade beznych ortopedickych diagnoz a chirurgickych zaroku je pan doktor velice schopny, lec...
Mozna by stacilo trochu pokory a ochoty zamyslet se nad svymi pacienty. Na nas nemel nikdy vice nez 10 minut a choval se jako arogantni obyvatel Olympu.