Odborný lékař ortopedie
Schweitzerova 44, Olomouc

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Na doporučení známého jsem se po neúspěšné léčbě u jiného lékaře obrátil na Dr. Ditmara, který mě během krátké doby objednal na zákrok a odstranil část menisku. Po šesti letech stejný problém s druhým kolenem. Opět jsem se obrátil na lékaře v místě bydliště s tím, že bolest je mi povědomá atd. Bylo mi řečeno, že se jedná o artrozu adekvátní k věku. Stav mi neumožňoval delší chůzi a už vůbec ne lyžování. Takže jsem se opět obrátil na Dr. Ditmara. 4.10.2021 byla odstraněna část menisku v druhém koleni a vše je v pořádku. Pan doktor mi také zcela jasně vysvětlil, jak důležitá je rehabilitace. Také děkuji zdravotnickému personálu MEDICOM Prostějov, kde oba výkony proběhly, za perfektní péči.

Umístění: Odborný lékař ortopedie

S panem doktorem, mám velmi negativní zkušenosti.
Za panem doktorem jsem přišel s problémem ploché nohy, aby mi vystavil poukaz na ortopedické vložky, jelikož jednou za 6 měsíců je na ně od pojišťovny nárok. Bylo mi sděleno, že mi poukaz na ortopedické vložky nenapíše, jelikož by musel na tyto vložky sám doplácet a z tohoto důvodu mi poukaz nenapíše. Na základě tohoto jednání jsem se zkontaktoval s jiným ortopedem, a ten žádný problém již neměl a tomuto jednání se velmi podivoval. Od nového ortopeda mi bylo sděleno, že pokud se nejedná o nějakého známého sportovce, tak se o něj pan doktor nestará.

Absolutní jednička v oboru, první operaci jsem u něj absolvoval už před 20ti lety a postupně ještě další dvě, sportuji a kolena dostávají pořádně zabrat, vždy přesná diagnostika a precizně provedený operační zákrok...prostě borec!!!

Mám stejnou zkušenost jako pan Frantl.Po dlouholetých problémech s kolenem jsem se rozhodla obrátit na odborníka s tím,že u něj zůstanu a budu v jeho péči.Po objednání jsem jela na vyšetření a neznaje budovy jsem se zeptala sestry kde je ordinace mi ukázala na dveře.Protože jsem jela tak tak na čas viděla jsem nápis na dveřích ortopedie vešla jsem.Nevěděla jsem že za těmi to dveřmi je ordinace a ne čekárna.Pan doktor mě rázně vypoklonkoval,že co si to dovoluji,že mě nikdo nevyzval.Omluvila jsem se a klaněla se až k zemi.Když mě tedy vyzval jeho chování pokračovalo.Arogance neslušnost no prostě neochota.Z jeho chování jsem do dnes špatná a nechápu jeho přístup.Možná je odborník ve svém oboru,ale jako přístup k pacientovi katastrofální.Jedno vím jistě-k panu doktorovi již nikdy víc!

DOPORUČUJI! Během 2 minut mě vyšetřil a poslal na operaci s meniskem, která dopadla výborně! Předchozí doktor mi půl roku vtloukal do hlavy, že jenom simuluju a mám to rozchodit. Je to na 100% nejepší ortoped v Olomouckém kraji a nejspíš i v celé ČR. Je mi 15 a jen díky němu se můžu opět věnovat sportům, které tak miluji. Moc mu za všechno děkuju!

MUDr. Ditmar je špičkový ortoped, a dokonce si troufám tvrdit, že v tomto oboru u nás není nikdo lepší než on. Byl jsem u něho už čtyřikrát na operaci kolen, na obou kolenech mně dělal plastiku předního křížového vazu, pak mně na obou kolenech operoval i meniskus, a vždy odvedl perfektní práci. Díky němu můžu i po několika úrazech sportovat bez větších omezení, dokonce pořád hraji fotbal. Takže, MUDr. Ditmara můžu jenom doporučit.

Mám negativní zkušenost. Po operaci utrženého menisku jen problémy. Po prvním doporučeném zatížení na kole asi po 3 dnech po zákroku otok, výpotek a první problémy. V současné době (4 měsíce po zákroku) nemohu vůbec sportovat, koleno není plně pohyblivé, nemohu do dřepu a ani na ně pokleknout. Připravuji se na druhou operaci.
Chování před zákrokem hulvátské a neprofesionální. Při čekání na zákrok, kdy jsem se dostavil v čas určený lékařem a byl jsem druhý v pořadí, byly všichni další pacienti bráni přednostně. Žádné vysvětlení ani po hodině a půl čekání. Když jsem se dotazoval na důvod a sestra si šla pro vysvětlení k MUDr. Ditmarovi, slyšel jsem přes dveře jak jí odpovídá: "Právě proto že se takto ptá, tak půjde jako poslední". Raději mi to ani netlumočila, ale jako poslední jsem šel.
Karel Frantl

Po 20 letech jezdeckého sportu na koních jsem měla v podstatě trvalé potíže s kolenem nicméně pořád jsem se cítila dobře. Veškeré potíže završil můj letošní pád na lyžích a po neúspěšné konzervativní léčbě mě ošetřující lékař poslal s výsledky MR za ortopedem. Šla jsem tedy do zařízení Shape, které zároveň provádí rehabilitace a byla objednána na operaci (plastika předního zkřízeného vazu). Operace se ujal právě MUDr. Ditmar a díky jeho velmi profesionálnímu přístupu a pečlivému plánování rehabilitací a kontrolních vyšetření se můj zdravotní stav den ode dne mílovými kroky zlepšuje. Díky díky díky za doktory jako MUDr. Ditmar.

Maximální úcta s poklonou. Dvacet let jsem coby sportovec (karate) měl opakované problémy s kolenem. Tři operace kolene, asi 50x punkce. Čtvrtou operaci jsem svěřil MUDr. Ditmarovi. Na základě prvního vstupního vyšetření - ruční revize kolene, mi doktor sdělil rezolutní stanovisko, nutnost provedení plastiky křížového vazu. Z obavy jsem si dodatečně dovolil doktorovi nabídnout dovezený rentgenový snímek, neboť jsem nechápal, jak doktor může stanovit diagnozu pouze podle hmatu. Skoro pohoršeně doktor pronesl: "Žádný snímek nepotřebuji, sám nejlépe vím, jaký je s kolenem problém". Následně doktor ŠPIČKOVĚ provedl operaci, koleno skoro jako nové, už žádné punkce. "Pane doktore, moc děkuji".

Děkuji !!