1. trimestrální screening • Od 1 500 Kč

Antikoncepce

Běžný termín +10 Více

Diagnostika a léčení gynekologických potíží, jejich dispenzarizace (sledování)

Gynekologické vyšetření u nepojištěné pacientky • Od 400 Kč

Klimakterium

Od 1 500 Kč

Od 400 Kč

Od 500 Kč

Od 400 Kč

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

S radostí vám oznamujeme, že rekonstrukce zdravotního střediska i ordinace je již úspěšně dokončena. Těšíme se na vás!

V roce 2007 js...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance Tehotenstvi

Pro mne je Pani doktorka skvely odbornik. Jsem v jeji peci jiz nekolik a porodila jsem dve zdrave deti. Je Mila, usmevava, vzdy mi skvele poradila. Za mne velka spokojenost.

Umístění: GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

Byla jsem u p. doktorky poprvé a byla jsem opravdu velmi nadšená. Je to moje první gynekoložka a myslím, že jsem nemohla natrefit na lepší s tak citlivým a lidským přístupem. Sestřička jak po telefonu, tak v ordinaci byla nadmíru příjemná a laskavá a když viděla, že jsem byla nervozní, tak mě uklidnila a cítila jsem se o moc lépe - p. doktorka to samé. Prohlídka byla rychlá, bezbolestná, profesionální. Nemám co vytknout:) Opravdu skvělý přístup, klobouk dolu.

W
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velka spokojenost, moc mi pomohla s mojim gyn. problemem. Clovek ma opravdu skvely pocit z teto navstevy i kdyz musi resit sve zdravotni problemy. A navic p. doktorka rozumi i zenske psychice, coz je obzvlast dulezite pri reseni tak diskretnich zalezitosti. Jsem rada, ze jsem prestoupila k p. doktorce.

Musim rict, ze pani doktrorka i sestricka jsou skvele. Ochotne, mile a vsechny otazky jsou mile zodpovezene. Cekaci doba v cekarne je minimalni, ne jako u vetsiny lekaru pul dne. Jsem rada, ze jsem udelala zmenu a sla sem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jelikož chodím jen jednou ročně na kontrolu(celkem již 2x)-byla jsem spokojena jak s lékařkou,tak se setřičkou.Takže jim oběma děkuji :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ultimately bad approach with clients! She literately told me I to go to other hospital because she doesn't want to speak English (even thou she knows)! To be even worse, I went there for a pregnancy check-up! She didn't even congratulate me, nor told me any advice, and MOST IMPORTANT taking vitamins!!! As this was my first pregnancy I had to be informed at least about the basic things!
THANK GOD I went soon to other hospital where I was properly taking care of!

I strongly don't recommend her.

Paní doktorka je super. Velmi milá a usměvavá. Odpoví na všechny otázky. Sestřička je moc příjemná, profesionální a diskrétní. Už dvakrát vyřešila malé nedorozumění z mé strany při objednávání. A to jen abych nepřišla na návštěvu zbytečně. Rozhodně doporučuji!

Tak tady čtu, jak je paní doktorka skvělá. V ambulanci možná. V té snad nemá co zkazit. Já bohužel měla tu smůlu a dostala jsem se k paní doktorce na operační sál. Podotýkám, že jsem si ji jako operatéra nevybrala!!!!!! Paní doktorka mně doslova málem zabila. Z 15 min. zákroku, byl 7 hod. boj o můj život. Díky zásahu 2. jiných doktorů jsem přežila. O přístupu paní doktorky po operaci se nebudu ani vyjadřovat. Tato paní nepatří do zdravotnické péče!!!

Pani doktorku velmi odporucam. Pristup s akym som sa este nestretla, vsetky otazky som mala zodpovedane a poradila mi vo vsetkom. Citila som sa velmi dobre! Ocenujem aj pristup sestricky. Vysmiata a mila. Objednavky dobre vyriesene, ziadne cakacky. Spokojnost. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mily a profesionalny pristup jak pani doktorky tak sestricky. Velmi prakticky objednavaci system cez internet