Klinický psycholog
Padělek 964, Veselí nad Moravou

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Klinický psycholog Jiný

Špatná zkušenost. Léčila jsem se antidepresivy u psychiatra, který byl ale již daleko kvůli mému přestěhování, tudíž jsem chtěla mít v místě bydliště i nějakého psychologa s tím, že se mu budu moct svěřit. Byla chyba zkusit to u paní doktorky Švehlíkové. Místo empatie a pomoci se mi dostalo arogantní a rýpavé chování, které mě rozbrečelo a cítila jsem se ještě více špatně než před příchodem. Cítila jsem se, jako kdybych si své problémy vymýšlela a jsem jen přecitlivělá, což mi taky paní doktorka řekla. Určitě nedoporučuji.

U paní dr. jsem byla vícekrát, zpočátku jsem byla spokojená.
Při poslední návštěvě však nastal zlom, dr. byla nepříjemná až zlá nejen na pacienty, kteří jí volali v průběhu sezení., ale i na mně. Přesto, že jsem na ni byla milá, vylila si na mně zlost absolutně neprofesionálním, odporným způsobem. Skoro celou hodinu jsem probrečela, ani to ji nezaslavilo na mně bezdůvodně útočit. Empatie na nule. Co se týče nejaké pomoci, tak celou moji situaci naprosto zbagatelizovala.
Bohužel to mělo poté vážné důsledky, skončila jsem v nemocnici s psychiatr. poruchami...
Netvrdím, že za to mohla ona, nicméně jsem se jí přišla svěřit aby mi pomohla a ona mně totálně dorazila. Alespon tak jsem to vnímala já.
Doufám, že tato recenze pomůže předejít dalšímu neštěstí....
Je ale možné, že u jiného pacienta bude mít dobrou náladu a vše bude ok. Ale pokud tam půjdete mějte na paměti, že si výlevy nemáte brát osobně!! A pokud k vám bude také zlá, tak vyhledat jiného lékaře, jinou pomoc.

Při první návštěvě u paní psycholožky jsem váhala, jestli má cenu se vůbec dostavit na další schůzku. V některých věcech, na to v jakém jsem byla rozpoložení, reagovala celkem tvrdě, takže mi to moc nepomohlo. Očekávala jsem, že bude "jemnější" a opatrnější, ale ... Při druhé návštěvě to bylo, dá se říct podobné, ale o něco málo lepší... A při dalších návštěvách mohu říct, že to bylo lepší a lepší, až nakonec zanedlouho jsem úspěšně přišla na poslední schůzku a své pohledy na určité věci jsem přehodnotila, zamyslela se nad spoustu věcma a vytáhla jsem se z těch svých úzkostných stavů, které my znepříjemňovaly život. Podtrženo sečteno - Tato paní psycholožka se s vámi mazlit nebude, proto nevím, jak slabší povahy snesou její kritiku, ale nebýt právě této kritičnosti, nedostala bych se z toho tak rychle. Myslím si, že v některých případech takovýto postoj pomůže více než nějaké litování, apod. Při poslední návštěvě paní doktorka byla velmi příjemná, protože na mě viděla změnu ( pro mě změna velká, myslím že pí. psych. zažila už mnohem větší obraty) i komunikace mezi námi probíhala uvolněně a příjemně. Takže, nedávejte hned na první dojem, pokud se vám paní psycholožka nebude zdát, ale dejte jí šanci. Hlavně záleží také hodně na vás, jestli jste schopni přijmout i tvrdou realitu,poněkud drsnější názory. Jsem moc ráda, že jsem hned ze začátku nepřešla k někomu jinému. Paní Švehlíkové děkuju, nemůžu 100% říct, že jsem se úzkostí, depresí, aj. zbavila napořád, ale teď je vše v pořádku a to jen díky ní...

Zásadně nesouhlasím s předešlým hodnocením. Byla jsem klientkou paní doktorky Švehlíkové a měla jsem hodně, ale opravdu hodně velké potíže omezující můj život na pouhé přežívání. S její pomocí jsem se zase vrátila do normálního života a jsem jí za to moc a moc vděčná. I v současné době se na ni můžu obrátit o radu a vždy je velmi ochotná a ráda pomůže a poradí.
Je to velmi dobrá psycholožka.

Já paní doktorku chválím.Každý přeci může mít nejaké problemy.Když je neznám tak neodsuzuji.Já byla spokojená.

ublizit nechci a chvalit nemohu...

Paní psycholožku můžu doporučit všem.Její přístup je profesionální,pomůže.Jsem moc spokojený.

Několik let jsem docházela k paní psycholožce.Byla jsem spokojená.Někdy ovšem byla velmi nervozní,což mě moc nepřidalo.Jinak ji hodnotím jako velmi dobrou psycholožku.