Dana Preslová, gynekolog Písek

Dana Preslová

Gynekolog

Velké náměstí 6, Písek
Ordinace gynekologicko-porodnická

K paní doktorce chodím už 20 let od mého prvního těhotenství a děti už mám 3 a vždy bylo vše v pořádku a když byli komplikace tak mě poslala na vyšetření do nemocnice s posledního těhotenství jsem měla strach ona mě svým milým přístupem vždy uklidnila je opravdu moc hodná i sestřička jsem neslyšicí a měla jsem strach že kdyby se něco stalo tak si nezavolám sanitku!Dostala jsem od sestřičky její telefoní číslo abych ji poslala sms a ona sanitku hned zavolá.Tet už mám krasnou zdravou holčičku.Za vše moc děkuji.

přestoupila jsem do této ordinace z Prahy a byla mile překvapena, jak to zde funguje,jak jsou sestřička i lékařka milé,hodné, usměvavé, úžasně vybavená ordinace, člověk se tam cítí jako doma,opravdu hezké prostředí. Ty, co mají nějaké výhrady, měly by si zajet do nějaké ordinace třeba do Prahy, aby měly srovnání.Hned by byly spokojenější. Proch.

Přešla jsem od jiného lékaře, v této ordinaci jsem naprosto spokojená,doktorka i sestřička super.

K paní doktorce chodím léta a jsem spokojená, sestřičku znám ještě z porodního sálu před třiceti lety,byla velice hodná a milá a zůstalo jí to do dnes.Moje malá vnučka měla gynekol. problémy,bála se doktorů,ale po návštěvě této ordinace je v pohodě,sestřička ji zahrnula hračkami a vlídným slovem a paní doktora ji zbavila problémů.Mohu jenom doporučit.Jsou skvělé, škoda, že to nemohu říct i o jiných.I.K.I

vybavení ordinace ,příjemné prostředí,nejmodernější ultrazvuk,vstřícné jednání, jsem spokojená

jsem naprosto spokojená s touto luxusně a moderně vybavenou ordinací,přístup ke mně, jako k pacientce, jen ten nejlepší,nemohu si vůbec na nic stěžovat,chodím tam nmoho let.

nejlepší ordinace, kterou jsem poznalap

Je dobrá, zatím pomohla vždy, když jsem potřebovala, nemám s paní doktorkou žádné špatné zkušenosti.

Lékařka je na vysoké úrovni,zodpovědná a velice vstřícná.Je výborný diagnostik a vždycky mě pomůže.Je to nejlepší paní doktorka a já mám díky ní krásnou holčičku.Moc jí za všechno děkuji.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vše mi vždy pečlivě vysvětlila.