Dana Preslová, gynekolog Písek

Dana Preslová

Gynekolog

Velké náměstí 6, Písek
Ordinace gynekologicko-porodnická

Jak už bylo řečeno, dodkud nemáte žádný problem, je paní "doktorka" velice vyhovující, k pacientkám vždy milá. S pani Preslovou bych si možná dobře popovídala, ale co se týče mých zdravotních problémů, vždy mi nasadila jen ATB a nebyla schopna vysvětlit odkud můj problem pochází a jakej vůbec je. Kdybych můj problem nepodotkla, pani Preslová ani nezačne bádat jestli problem někde může být a rozloučí se semnou, že vše je v naprostém pořádku. Trpím na vracející se záněty močových cest a vaginální infekce. Pořád, pořád dokola, žádné řešen a to v pořádku dle mého názoru není. Už mě nebaví se nechat dále odbejvat slovy "to je chronické"
Pani doktorka je velice hodná, ale nevyléčí Vás.

Cca před rokem jsem přišla k této doktorce s lehkými bolestmi v podbříšku, chtěla jsem vyšetřit a jelikož je paní Preslová blízko mého bydliště, začala jsem docházet k ní. Proběhlo vyšetření nevyšetření a našla mi malou cystu, tehdy mi řekla, že je opravdu malá a není to nic vážného. Po několika týdnech při kontrole mi oznámila, že je to v pořádku a vyléčené, ale že mám zánět močového měchýře. Na ten mi napsala antibiotika. Protože ty mi na tu přetrvávající bolest nepomohly, tak mi po dvou týdnech napsala další. Mé sestře jsem se ale svěřila na stále se zvyšující bolesti břicha a časté zvracení. Ta mě vzala ke svému lékaři, který mě pořádně vyšetřil a oznámil mi, že se s tak velkou cystou snad nikdy nesetkal. Na jednom vaječníku 4 cm a na druhém 8 cm!!! Ty mi tam udělaly ten rozsáhlý zánět, tedy žádný močový měchýř a antibiotika jsem do sebe cpala uplně zbytečně! A to mi ještě řekla, že klidně můžu chodit do školy a ať přijdu na kontrolu až poté, co mi skončí menzes. Ale já kvůli bolestem sotva chodila!
Doktor mě poslal na další vyšetření do nemocnice, kde si mě už nechali, a druhý den jsem šla na operaci. Při operaci mi ta menší cysta praskla. Kvůli zánětu museli operaci přerušit, až se alespoň z části zánět vyléčil, šla jsem na druhou operaci. V nemocnici jsem byla dva týdny.
Po necelém měsíci jsem byla na kontrole a bylo mi sděleno, že zánět byl tak velký, že nikdy nebudu moci mít děti!!!
Z mé zkušenosti a podle toho, co jsem se na paní Preslovou po mém případu dozvěděla, by měla nechat práce doktorky a jít prodávat salámy!
Nenechám to jen tak!
Podávám na ní stížnost na Českou Lékařskou komoru, a uvidím co bude dál.
Doktorka má pomoci a vyléčit a ne přidělávat problémy, starosti, a v některých případech i nepříjemné trvalé následky!
A další věc: není vůbec důležité, jestli se někdo pod svůj komentář podepíše nebo ne. Na těchto stránkách jsou podstatné komentáře a hodnocení a ne podpisy lidí, které komentáře udělují.
Ale pokud je to pro někoho tak důležité, tak mé jméno: Lucie Kolářová. Má úcta!

Ubohá péče! Co péče? Houby. Na všechno jen antibiotika, aniž by mi udělala výtěr. Co to má znamenat?
Soukromí,převlékací kabinka ubožárna. Nikdy k ní už nepůjdu. Je to otřesné. Sestřenice měla rizikové těhotenství,doktorka na ní kašlala,tak radši na mou radu šla do nemocnice do péče. A tam dostala správnou péči!
PS: A jaké je to hodnocení, že tu někteří "hodnotitelé" píšou, že má ordinaci nejmodernější ultrazvuk To je nějaké hodnocení? Tady se má přece hodnotit kvalita péče, tudíž lékař - jeho znalosti a dovednosti!!!! a né přístroj!

Š

K té paní doktorce už bych nikdy nešla... bylo sice fajn, že kdykoliv jsem přišla, během pár minut jsem šla na řadu, ale kabinka?? to ani není kabinka, soukromí žádný! a kdykoliv jsem přišla s nějakým problémem, nebyl problém - antibiotika vše vyřeší, došlo to až tak daleko, že jsem skončila s těžkou alergickou reakcí v nemocnici.... Pani Preslová je moc milá doktorka a fajn, ale nesmíte mít žádné gynekologické problémy, asi tak.

Tuto paní doktorku jsem nezažila osobně, ale bohužel jí zažila moje matka,u které vůbec nezjistila rakovinu vaječníků!! Nechápu dodnes, jak je možné nikdy neprovést vnitřní vyšetření ultrazvukem. Pokud nemá k dispozici takový přístroj, tak snad je možné alespoň jednou ročně poslat pacientku na podrobnější vyšetření jinam, kde případně jsou lépe vybaveni. Od poslední prohlídky do zjištění nádoru uběhlo 8 měsíců a to už byl nádor velký 6x8 cm s metastázami!!!!!! Mamka měla problémy již dříve (5 měsíců), ale to se stále nevědělo co jí je. Takže všechny varuji a rozhodně nedoporučuji!!!! Určitě ještě podáme na paní doktorku žalobu - takhle se k pacientům nepřistupuje!!!! Já jenom doufám, že "péči" paní doktorky moje matka přežije!!!!!!

Jasné, že Ti, co nemají žádné problémy, tak jsou s p. doktorkou spokojeni... Mně teda zklamala, zradila a totálně vytočila a už jí nikdy nepřekročím práh. Byla jsem na klasickém ročním vyšetření a měla jsem za to, že kdyby něco vážného našla, hned by mě informovala.. to se bohužel nestalo, když jsem si šla po čtvrt roce pro recept, jen tak mimo řeč mi mezi dveřmi řekla, že mám něco na čípku a že to vypadá vážně.. Já se jí ptala, proč mi nedala vědět, že bysme to mohly hned řešit a ona, že čekala, až sama přijdu, to mi teda přijde vrchol! pak mi napsala nějaký antibiotika, už mě dál ani nevyšetřila, nic.. jen ty prášky, že mi pomůžou. Měla jsem vztek a hned sem se přehlásila k jinému doktorovi. Tomu jsem ukazála prášky, co jsem si vyzvedla a bylo mi řečeno, že jsou to děsný driáky a že bych si mohla odrovnat ledviny... že prý ty její praktiky občas slýchá od pacientek, co mu přecházejí právě od ní a ona se všechno snaží léčit práškama a plno holek už skončilo kvůli ní ve špitálu!! Opravdu si dávejte dobrý pozor, pokud k ní chodíte, aby Vám včas řekla, že Vám vůbec něco je....a nebylo pak už pozdě!!! Trubková, Písek

díky této doktorce jsme přišli o dítě.....nechala mi rozjet potrat, a v nemocnici mi potom řekli, že kdyby mě poslali do nemocnice a byla bych v klidu potratit bych nemusela....po revizi z dělih yjsem jí potkala ve městě a vjel do mě takový vztek že mě i přítel musel držet abych na ní nevletěla.....kdybych byla těhotná tak k ní R.O.Z.H.O.D.N.Ě N.E.J.D.U.!!!!!!!!!!

i kamarádky v těhotenství s ní měla problém.....nakonec zachraňovala pí. Kozlíková

Paní doktorka Preslová je snad nejhorší a nejsurovější doktorka co znám, ještě, že jsem od ní už odešla. Nikdy mi na nic nepřišla a neustále mi psala zavádějící atb. Aniž by mi řekla, co mi vlastně je. Nebylo mi ještě ani 18 a skoro pokaždé jsem u ní nechala 90kč. 30kč za krev, 30kč za injekci abych dostala menstruaci a 30kč za prohlídku. Nechápu to, to byla jediná doktorka u které jsem musela platit, aniž by mi bylo už 18. NEDOPORUČUJI, ALE JE TO KAŽDÉHO VĚC, TŘEBA SI NEBERE OD KAŽDÉHO PENÍZE JAKO SI BRALA ODE MNE.

Brzy si najdu jiného gynekologa. Přišla jsem tam s bolestmi břicha, které trvaly už týden. Žádné podrobné vyšetření, prostě mě odbyla, že jsem přistydla a mám zánět močáku, napsala mi antibiotika už podruhé a nashle. Pak jsem skončila na pohotovosti, protože bolesti se jen zhoršovali. A na to, že jsem přinesla vzorek moči mi řekli, že to něchtějí. Přitom se má moč vyšetřit i před léčbou atb. Nehledě na to, že platím regulační poplatky jen co vejdu do dveří, pouze za vystavení receptu bez vyšetření.

Paní Preslová je nehjorší lékařka, jakou jsem kdy zažila. Pořád mi psala na mé problémy nějaké antibiotika a nic z toho. Navíc ode mě vybírala poplatky a to mi ted bylo 17let.