Přijímám: dospělí

Od 3 000 Kč

Od 6 500 Kč

Od 900 Kč

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Ráda se zaměřuji na pacienta jako jedinečnou bytost a využívám moderní stomatologické metody v kombinaci s celostní medicínou a homeopatií.

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Onemocnění dásní
  • Krvácení z dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Celkově toto místo musím hodnotit velmi kladně, hned na začátek Vás přivítají s krásným vstřícným úsměvem a přesně v objednaný čas jdete. Osobně mám zkušenost s paní doktorkou Pokornou, pracuje s obrovskou péčí, neustále se ujišťuje jestli něco nebolí a je vše v pořádku. Opravdu špičkové jednání a velmi milý, přátelský i odborný přístup.
Mám osobně trošku paniku ze zubařů, nicméně teď se těším na další návštěvu, protože vím, že mi konečně někdo pomůže bez nějakých předsudků!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření,rentgenová dokumentace,léčebný a finanční plán

Super profesionální a zároveň lidský přístup. Oceňuji objednávání přes internet a pečlivost paní zubařky. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka moc příjemná, všechno v klidu vysvětlila a navrhla možnosti léčby i čas na rozmyšlenou, co budu chtít dál.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Profesionální přístup. Paní doktorka i sestřička vždy velice milé. Dříve jsem měl z návštěvy zubaře strach. Teď už ne. Za mě super! :)

U paní doktorky jsem byla poprvé a byla jsem velice spokojena. Vše podrobně vysvětlila, co a jak bude provádět a byla velice pečlivá. Bezbolestné vyšetření a vrtání bylo samozřejmostí. Mohu jen doporučit.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie zubní vyšetření

K paní doktorce jsme přešli celá rodina. Skvěle a profesionálně pracuje, rychle a efektivně. Umí to dobře i s malými dětmi. Za mě nejlepší zubař co znám.

Dobry den vsem,

Pani zubarka je naprosto uzasna! Navsteva u ni pro mne byla velmi milym prekvapenim. K zubari jsem se odhodlala po opravdu delsi pauze a samozrejme jsem mela strach. S lekari mam jako kazdy i dobre i spatne zkusenosti. Bohuzel z mladi prevazuji zazitky primo hruzne, proto casto otalim, nez k nejakemu lekari zajdu a zubare jsem oddalovalo opravdu dlouho. Pani zubarku jsem nasla zde na webu, precetla si doporuceni, zjistila jsem, ze ji mam za rohem a sla jsem. Strach mne rychle presel, protoze pani zubarka byla usmevava, mila, klidna. Vse mi srozumitelne vysvetlila, ukazala, rikala co bude delat a proc, stale dokola se ptala, zda je vse v poradku. Presne tak jak by mel asi postupovat kazdy lekar. Jsem pouze laik, ale prislo mi, ze je velmi pecliva. Mimo standardni RTG delal jeste dalsi "mini snimky" oblasti, ktere se ji nezdaly. Nakonec jsme resily vetsi kaz, schovany pod amalgamovou vyplni. Zakrok probehl bez bolesti, s vysledkem jsem velmi spokojena. Kaz odvrtan, amalgam vymenen za krasnou bilou vypln. Vim, ze u pani Zubarky Pokorne budu v tech nejlepsich rukach a rozhodne nebudu mit strach z dalsich navstev. Jsem moc rada, ze jsem si zrovna tuto pani zubarku vybrala. Mohu s klidnym svedomim jen a jen doporucit!!!

Dekuji
Veronika Danielova

Velice příjemná prohlídka, vše dostatečně vysvětleno a ukázáno. Vřele doporučuji. Pěkná a čistá ordinace jako bonus ;)

K paní doktorce chodím už delší dobu a můžu přiznat, že mi zachránila několik zubů. Pravidelně dělá RTG vyšetření a tak se přijde na kazy brzy, nemusí se to řešit a ještě ušetřim peníze.Teď už chodím spíše na preventivní kontroly. Paní doktorka je milá, profesionálka, klade důraz na prevenci, ale perfektně vyřeší i problém.
Horáková I,.

W

K paní doktorce postupně přešla celá naše rodina a jsme u ní moc spokojeni. Paní doktorka je příjemná, milá, dbá na to, aby ošetření u ní bolelo co nejméně. A ani děcka se k ní nebojí chodit. S klidným svědomím ji mohu všem jen a jen doporučit.