Přijímám: dospělí

Od 3 000 Kč

Od 6 500 Kč

Od 900 Kč

Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Ráda se zaměřuji na pacienta jako jedinečnou bytost a využívám moderní stomatologické metody v kombinaci s celostní medicínou a homeopatií.

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Onemocnění dásní
  • Krvácení z dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření

Kde se vzalo tolik pozitivních hodnocení nechápu ale budiž.
Při vstupní prohlídce jsem se zeptal, proč stojí plomba takovou ceny, když průměr je nižší? Odpověděla, že "tak to prostě je a pokud se mi něco nelíbí, tak mám jít jinam". Za mě je paní doktorka jen další v řadě arogantních zubařů, jejichž snaha je pouze vydělat si.
Pokud jde o zařízení (byl jsem vloni), bylo zastaralé. Objednávání a sestry ok.

MUDr. Dana Pokorná

Cenová kalkulace výplní a ostatních výkonů se odvíjí od nákladů konkrétní ordinace,které dle zákona zpracovává nezávislé pracoviště. Jiná je tedy v centru města a jiná na vesnici, záleží také na kvalitě používaných materiálů a dalších faktorech. Pacient má samozřejmě možnost volby lékaře a je velmi důležité ,aby vzájemný vztah byl založen na důvěře a pozitivním přístupu. Veškeré vybavení bylo pořizováno před 3-4 lety nebo později, za zastaralé ho tedy nepovažujeme.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření

Paní doktorka byla velice milá, ochotná a příjemná. Všechno potřebné dopředu vysvětlila. Netahá z pacienta zbytečně peníze, informuje o ceně a nechá na pacientovi, zda si zákrok přeje nebo ne. Za moje vyjádření, že používám jenom zubní kartáček mě "nepeckovala" jako malé dítě, jak se to dělo u některých doktorů předtím, nýbrž mi hezky vysvětlila, proč to není dobré. Paní doktorka je rozhodně profesionál na svém místě. Zatím po vstupní prohlidce nejlepší zubařka, jakou jsem kdy navštívila a myslím, že ani po ošetření nebudu měnit názor. :) Můžu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření,rentgenová dokumentace,léčebný a finanční plán

Velice příjemná prohlídka! Pani doktorka vše podrobně vysvětlila, co a jak bude provádět a byla velice pečlivá. Vřele doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechna ošetření proběhla v pořádku, paní doktorka je pečlivá, zručná a precizní. S pacienty jedná korektně a přívětivě, co víc si přát. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie preventivní prohlídka

Velmi profesionální a vstřícná paní doktorka, která každému navrhne plán léčby přesně na míru (navíc s použitím moderních metod). Krásné prostředí a milé sestřičky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje návštěva v tomto zařízení byla první, ale i tak, příjemné prostředí, příjemná paní doktorka, chválím.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Všem, kteří se bojí zubařů a chtějí dobrou péči vřele doporučuji. Našla jsem zde profesionální přístup spolu s lidskostí a empatii. Paní doktorka rovnou navrhla plán léčby, vše mi ukázala a vysvětlila. Prostředí a kolektiv celé ordinace působí také velmi příjemně!
Moc děkuji a přeji si více takových lékařů!

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Pani lekarka velmi prijemna, vysvetli ukaze a aj povie dopredu cenu za vykon a mate moznost si vybrat ci ukon chcete.. disponuje modernou technikou. Som spokojna

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie Vstupní vyšetření

Paní doktorku jsem navštívila na doporučení jiného pacienta. Její přístup byl profesionální a velmi vstřícný. Okamžitě navrhla postup léčby a nabídla mi další termín objednání. Pracoviště je moderně vybaveno a veškerý personál je příjemný.

Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Dokonalý profesionál!Skvela pani zubarka, vsetko vysvetlila a bola velmi mila. Sla som tam s bolestou zubu a odisla spokojna. Urcite sa vratim a odporucam aj pre inych ludi, ktori hladaju spolahliveho zubara v Prahe.