Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

MUDr. Podzimková je jednak skvělý člověk a vynikající odborník, kdyby nebyla tak už jsem dávno........, naprosto s přehledem mě vrátila do normálního života, díky

Paní doktorku doporučujeme. Je to takový náš anděl, který se pacientům skutečně snaží pomoci a nevzdává to po prvních neúspěších. Jak zde píší spolupacienti paní doktorka je přijemná, vnímavá, hodná, milá, trpělivá a spravedlivá. Pacienta bere jako rovnocenného partnera. Ne jako opravář, který se snaží opravit věc - člověka, který tomu nerozumí. Společně s ním hledá cestu, jak mu pomoci. Udělá si na něho čas, vyslechne ho a snaží se ho pochopit. Nikdy se nechová poníženě - já jsem něco, ty jsi problém. Jak píše předchůdce z člověka zbytečně nemocného, což je v této oblasti důležité, snaží se předcházet, aby si pacient vsugeroval další problémy v doměnce, že to souvisí s jeho nemoci.

Souhlasím s hodnocením dr. Podzimková. Je hodná, milá, trpělivá, člověku naslouchá a snaží se skutečně pomoci. Problémy vysvětlí a nezesměšňuje a vše, co jí pacient řekne, nepovažuje za projev choroby - rozlišuje, co je pacient schopen pochopit a co je nemoc a nepředávkovává léky (neordinuje zbytečnou medikaci.Záležíjí na tom, aby pacient netrpěl vedlejšími účinky léků a aby se skutečně uzdravil. Velmi v tom pacientovi pomáhá. Nedělá z člověka zbytečně nemocného a je spravedlivá.

doporučuji! Milá, vyslechne, chápavá, takhle by měl vypadat psychiatr

Zkušená, vnímavá, racionální, spravedlivá a má dar pacientovi jeho problémy rozmluvit, což pacientovi umožňuje brát nižší dávky. Pacientovi naslouchá a nezesměšňuje. Problém se snaží vysvětlit.

Paní doktorka je velice příjemná, která si udělá na Vás potřebný čas. Objednává na určitou dobu, takže se Vám nestane, že budete čekat nekonečnou dobu.