Tovární 165, Český Krumlov
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

mohla jsem na tom byt zdravotne o mnoho lepe,kdybych se dostala drir k p dr.Novackove,nadherny lidsky prispup-proste-Clovicek!!! A k tomu se obklopila skvelym tymem sestricek--dekuj jim vsem!!!! Nevim,proc jsme tak konzervativni a i kdyz nejsme spokojeni se svym lekarem,bojime se vyhledat jineho,,lidicky nebojte se ,jen sami s tim ztracite-to nejcenejsi,co mate je to smutne.

Jsem ráda,že jsem se k paní doktorce dostala na doporučení mého obvodního lékaře MUDr.Hlavatého.Lepší lékařku v tomto oboru jsem nepotkala ač mám dlouhodobé problémy,p.doktorka je mě vždy oporou,táhne vše svědomitě do zdárného konce a její úžasný přístup má vliv na celkový stav pacienta.Opravdu ji a i sestřičkám moc děkuji a dávám za vzor všude kde je třeba.

léčí mého syna,první kdo uspěl

Velmi příjemná paní doktor s lidským přístupem

Nepatřím mezi internetové diskutéty, ale po přečtení záporného hodnocení paní doktorky Nováčkové prostě musím reagovat. Tato stránka je určena pro pacienty, kteří mají konkrétní zkušenosti. Předešlý příspěvek neobsahuje žádnou konkrétní situaci, spíše mi to připadá jako kritika nějakého závistivého kolegy nebo kolegyně. Je velmi smutné, když vzdělaní lidé přistoupí k takové nekonkrétní kritice. Já mohu konkrétně reagovat na schopnosti pani doktorky Nováčkové a upozorňuji,že nejsem žádný hypochondr, jak nás spokojené pacienty nazývá onen přispěvatel, který nemá ani tolik slušnosti, aby se podepsal. Dlouhou dobu mě bolela hlava, všichni lékaři mi dávali pouze prášky proti bolesti, ale nehedali příčinu mé bolesti. Teprve pani doktorka Nováčková se snažila všemi možnými vyšetřeními najít příčinu mé bolesti ( to právě svědčí o její znalosti anatomie lidského těle ). Příčinu našla a vhodnou léčbou mé bolesti pomalu odchází. Já jako pacient paní doktorky Nováčkové jsem s její péčí velmi spokojen a jsem rád, že právě ona je mou lékařkou. Tomáš Hejna

První a nejlepší lékař, kterého opravdu zajímá, že mne bolí hlava. Je to lékař s velkým L a na svém místě. Lepšího nenajdete.

Vy jste si to asi popletla s jmenovkyní, paní doktorka Dana Nováčková je neurolog, ne stomatolog , tedy žádná zrcátka ani rukavice nepoužívá.

Paní doktorka Nováčková má krom jiného neuveřitelný,lidský,empatický přístup a má za to nejen mé poděkování,ale i obdiv!

Paní doktorka Nováčková je žena, které se její povolání stalo koníčkem ( můj osobní názor), jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Její přístup a jednání s pacientem je na vysoké úrovni. Mnozí její takzvaní kolegové např. MUDr. Pavelková (dříve Vendlerová z Horní Plané) by se k ní mohla chodit učit o chování k pacientům. Doporučuji všem a zároveň posílám poděkování.

Paní doktorka je velmi pečlivá,vždy pomůže, je ochotná,milá,vstřícná.Lepší lékařku jsem nepoznala, i setřičky a ordinace je senzační, moc doporučuji všem.