Tovární 165, Český Krumlov
Neurologická ambulance

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

"lékařka", která při svých častých vyšetřovacích metodách dává najevo svou neznalost základních struktur anatomie lidského těla, problémy řeší podle jakési vlastní šablony, mnohdy se ve svých zákrocích pochybí, ale snaží se přitom nenést za následné nesnáze pacienta zodpovědnost.chronickým hypochondrům, kterých opravdu není málo, ráda v jejich požadavcích vyhovuje, tudíž se pro určitou skupinu lidí stala oblíbenou. těží často z neznalosti pacientů ve svůj prospěch a neví-li si s určitým problémem rady, odesílá daného člověka na rehabilitaci, čímž se ho víceméně chce zbavit.
léky kombinuje a vysazuje bez jakéhokoliv logického uvážení, ke škodě pacienta. její přístup lékař-pacient je silně neprofesionální.

Ano, že paní doktorka má lidský přístup, je hodná ( to je samozřejmě také velice důležité ), milé vystupování a že její práce je i jejím koníčkem,ordinace moc hezky a moderně vybavená, to rozhodně nepopírám a ani jsem si konkrétně na toto stěžovat nemohla.
Ale bohužel musím konstatovat, že s hygienou to tam moc nezvládají.
Nejhorší na tom je, že pacient vůbec neví,netuší( a už vůbec ne, když je v celkové narkóze ), jakým způsobem se zde připravují nástroje- že v desinfekci, kde jsou zrcátka a další věci plave bordel.. Také se stalo, že sestřička použila několikrát jedny a ty samé jednorázové- použité rukavice a tak dále. A to jen kvůli tomu, že se tam musí šetřit. Ano, rozumím tomu, že vybavení a provoz ordinace je velmi drahá věc, ale zdraví je podle mne věc nejdůležitější a na hygieně by se nikdy šetřit nemělo !
Nejen já jsem podobného názoru.
Bohužel, né vždy platí, že čím lepší přístup, chování nebo vybavení, tím lepší hygiena.
Takto by to rozhodně ve zdravotnickém zařízení být nemělo.

Když paní doktorka diagnostikovala u jednoho člena mé rodiny epilepsii (současně podala návrh na odebrání ŘP a změnu zaměstnání),a to velice rychle a jednoznačně, požádal jsem o vyjádření odborníka z EPI poradny Fakultní nemocnice Praha Motol. Výsledek? Žádný nález svědčící o epilepsii .... K tomu dost povýšené chování, nepřiměřené výrazy v tak vážné situaci, v které se rodina ocitla...