MUDr. Dana Nováčková

Neurolog Více

Český Krumlov 1 adresa

Neurologická ambulance
Tovární 165, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

mohla jsem na tom byt zdravotne o mnoho lepe,kdybych se dostala drir k p dr.Novackove,nadherny lidsky prispup-proste-Clovicek!!! A k tomu se obklopila skvelym tymem sestricek--dekuj jim vsem!!!! Nevim,proc jsme tak konzervativni a i kdyz nejsme spokojeni se svym lekarem,bojime se vyhledat jineho,,lidicky nebojte se ,jen sami s tim ztracite-to nejcenejsi,co mate je to smutne.

Jsem ráda,že jsem se k paní doktorce dostala na doporučení mého obvodního lékaře MUDr.Hlavatého.Lepší lékařku v tomto oboru jsem nepotkala ač mám dlouhodobé problémy,p.doktorka je mě vždy oporou,táhne vše svědomitě do zdárného konce a její úžasný přístup má vliv na celkový stav pacienta.Opravdu ji a i sestřičkám moc děkuji a dávám za vzor všude kde je třeba.

léčí mého syna,první kdo uspěl

Velmi příjemná paní doktor s lidským přístupem

Nepatřím mezi internetové diskutéty, ale po přečtení záporného hodnocení paní doktorky Nováčkové prostě musím reagovat. Tato stránka je určena pro pacienty, kteří mají konkrétní zkušenosti. Předešlý příspěvek neobsahuje žádnou konkrétní situaci, spíše mi to připadá jako kritika nějakého závistivého kolegy nebo kolegyně. Je velmi smutné, když vzdělaní lidé přistoupí k takové nekonkrétní kritice. Já mohu konkrétně reagovat na schopnosti pani doktorky Nováčkové a upozorňuji,že nejsem žádný hypochondr, jak nás spokojené pacienty nazývá onen přispěvatel, který nemá ani tolik slušnosti, aby se podepsal. Dlouhou dobu mě bolela hlava, všichni lékaři mi dávali pouze prášky proti bolesti, ale nehedali příčinu mé bolesti. Teprve pani doktorka Nováčková se snažila všemi možnými vyšetřeními najít příčinu mé bolesti ( to právě svědčí o její znalosti anatomie lidského těle ). Příčinu našla a vhodnou léčbou mé bolesti pomalu odchází. Já jako pacient paní doktorky Nováčkové jsem s její péčí velmi spokojen a jsem rád, že právě ona je mou lékařkou. Tomáš Hejna

"lékařka", která při svých častých vyšetřovacích metodách dává najevo svou neznalost základních struktur anatomie lidského těla, problémy řeší podle jakési vlastní šablony, mnohdy se ve svých zákrocích pochybí, ale snaží se přitom nenést za následné nesnáze pacienta zodpovědnost.chronickým hypochondrům, kterých opravdu není málo, ráda v jejich požadavcích vyhovuje, tudíž se pro určitou skupinu lidí stala oblíbenou. těží často z neznalosti pacientů ve svůj prospěch a neví-li si s určitým problémem rady, odesílá daného člověka na rehabilitaci, čímž se ho víceméně chce zbavit.
léky kombinuje a vysazuje bez jakéhokoliv logického uvážení, ke škodě pacienta. její přístup lékař-pacient je silně neprofesionální.

První a nejlepší lékař, kterého opravdu zajímá, že mne bolí hlava. Je to lékař s velkým L a na svém místě. Lepšího nenajdete.

Vy jste si to asi popletla s jmenovkyní, paní doktorka Dana Nováčková je neurolog, ne stomatolog , tedy žádná zrcátka ani rukavice nepoužívá.

Ano, že paní doktorka má lidský přístup, je hodná ( to je samozřejmě také velice důležité ), milé vystupování a že její práce je i jejím koníčkem,ordinace moc hezky a moderně vybavená, to rozhodně nepopírám a ani jsem si konkrétně na toto stěžovat nemohla.
Ale bohužel musím konstatovat, že s hygienou to tam moc nezvládají.
Nejhorší na tom je, že pacient vůbec neví,netuší( a už vůbec ne, když je v celkové narkóze ), jakým způsobem se zde připravují nástroje- že v desinfekci, kde jsou zrcátka a další věci plave bordel.. Také se stalo, že sestřička použila několikrát jedny a ty samé jednorázové- použité rukavice a tak dále. A to jen kvůli tomu, že se tam musí šetřit. Ano, rozumím tomu, že vybavení a provoz ordinace je velmi drahá věc, ale zdraví je podle mne věc nejdůležitější a na hygieně by se nikdy šetřit nemělo !
Nejen já jsem podobného názoru.
Bohužel, né vždy platí, že čím lepší přístup, chování nebo vybavení, tím lepší hygiena.
Takto by to rozhodně ve zdravotnickém zařízení být nemělo.

Paní doktorka Nováčková má krom jiného neuveřitelný,lidský,empatický přístup a má za to nejen mé poděkování,ale i obdiv!