Brno

2.5

Preventivní prohlídky a psaní receptů v pořádku. Chladnější přístup mi vyhovuje, přece jen je to gynekologie, kam nechodíme s nadšením a chci to mít rychle za sebou a ne se tam ještě vykecávat. :) Ale až budu chtít mít děti, tak asi vyhledám jiného gynekologa už kvůli ne příliš příjemnému prostředí.

Já jsem spokojená, v mnohém mi pomohla a vždycky si pokecáme... Chladný a laxní přístup mi nic neříká... Po lékářské stránce jsem vždy spokojená, pomůže, poradí... Jezdím za ní do Brna až z Krkonoš. Negativní komentáře bez podpisu ignoruji. Hezký den, Markéta Válková

Dobrý den, já jsem k p. doktorce chodila asi 10 let: po celou dobu jsem s ní byla spokojena. Odešla jsem jen proto, že jsem se přestěhovala 100 km daleko. Byla jsem u ní i celé těhotenství a nemůžu si stěžovat. Byla jsem s ní maximálně spokojená.Je pravda, že se nějak moc "nevykecávala", ale pokud jsem se jí na cokoliv zeptala, vždy mi ochotně odpověděla. Co se týká informací o výsledcích stěrů, tak mi vždy řekla, kdy si můžu zavolat ohledně výsledků. Můj současný gynekolog to řeší způsobem, když to bude špatné, tak zavoláme, když nevoláme, tak je to v pořádku. Každý doktor má jiný systém.
Ani na vyšetření si nemůžu stěžovat. Nikdy mě vyšetření u p. doktorky nijak nebolelo, ani v těhotenství, když to porovnám např. s vyšetřeními v porodnici před porodem, tak to teda byl nepříjemný zážitek na celý život.

Mám velmi špatný pocit z toho ,že je zde nějaká osůbka zarytě zaujatá proti paní doktorce.Vše tomu nasvědčuje.Zrovna,když jsem zde poprvé začala dnes hodnotit ostatní příspěvky a na bodování nebyly ještě žádné body ohodnocení,já označila první bodování kladné jako souhlas a na stupnici bodování tam bylo v nesouhlasu 0bodů , tak během 6ti minut se tam ale u každého kladného bodování objevilo 2-3 hlasy do záporu.Někdo to tady hlídá a neustále bojkotuje naši paní doktorku a nás ,všechny kreré jsme s ní spokojeny a ke kterým má vlídný přístup.Na co pak se dělá hodnocení,které uvádí ostatní v OMYL?Jen slouží k očerňování "nepohodlných" !
Hana Komínková

K paní doktorce chodím už mnoho let a s negativními příspěvky tady nesouhlasím. Věřím, že tato paní MUDr.nechce se mi věřit,že by mohla napáchat všechny tyto škody.Konkrétně mně velmi pomohla po mojí zdravotní gynekologické stránce a jsem jí zato velmi vděčná.Tehdy mi skoro "zachránila" život.S jejím milým chováním a jemným přístupem jsem se u ní setkala vždy .ato na každé mojí návštěvě a proto nechápu jisté negativní posudky od některé její pacientky.

K paní doktorce docházím mnoho let a jsem velmi spokojena s jejím velmi citlivým přistupem a odborností.
Beinhauerová Jitka

Pekne "dekuji" vsem potvoram, ktere si tady stezuji na "moji" pani doktorku. Vysetreni, ktera zde uvadite, jsou velmi neprijemna, a kazdy rozumny zdravy clovek se jim pokud mozno vyhne. Proc myslite, ze se asi pani doktorka pri kazde navsteve - i kdyz prijdu jen pro recept - pta, zda nemame nejake potize a jestli neco nepotrebujeme?
Na prvni navsteve jsem rekla na rovinu, ze jsem mela asi hepatitis. Sice jsem antikoncepci dostala, ale musela jsem jeste dva roky chodit na odbery krve, jestli je to v poradku (zadna modrina pri odberu krve, mimochodem). Jednou za tech osm let, co jsem pacientkou pani doktorky, jsem skutecne mela maly problem, stacilo zavolat, jeste ten den jsem byla objednana na vysetreni a okamzite se problem vyresil.
Obcas "musim" (prestoze zoufale nechci) podstoupit vysetreni, jednou mi pani doktorka takto nasla a vylecila infekci, o ktere jsem vubec nevedela. Provadi i zcela nesouvisejici vysetreni (prsa, mereni tlaku apod.).
Posledniho pul roku me pani doktorka objednava na "prohlidky" bezduvodne casto, ackoli jsem zcela zdrava. Mam to k ni ted daleko a velmi me to obtezuje, presto u ni zustavam, protoze je dobra. Jestli zvysila pacientkam cetnost prohlidek kvuli vasemu nadavani, zaslouzily byste jednu "prohlidku" u pana "doktora" Mensika, kam jsem jednou musela jit jako devatenactileta stredoskolacka. Pak byste se na gynekologii taky neodvazily zajit ristich osm let. :)

Zkušená, ochotná, trpělivá.