Brno

2.5

Jen potvrzuji negativní zkušenosti s touto paní doktorkou. Chladný a velmi laxní přístup k pacientům.
Člověk by takové poslání jako léčit ostatní lidi neměl dělat z nechutí a odporem, to raději vůbec.

Dobrý den,
vůbec mne nepřekvapují negativní komentáře na tuto doktorku. Návštěvy u ní byly dost nepříjemné, její chování je mírně arogantní. Nějak jsem to ale neřešila, jednalo se většinou o běžné kontroly, při předepisování antikoncepce nebyl problém. Zaskočila mne ale, mírně řečeno, když jsem jí oznámila (pro mně nejšťastnější událost), že jsem nejspíš těhotná a paní doktorka suše konstatovala "nojono něco tam je". To mně teda dostalo - s takovým bezcitným chováním jsem opravdu nepočítala. Objednala mne na další kontrolu asi za měsíc, aniž by mi předepsala základní vitamíny, včetně kyseliny listové, která je při počátku těhotenství nezbytně nutná. Neřekla mi čeho se vyvarovat, jak změnit stravovací návyky apod. prostě vůbec nic. Bylo mi to divné a naštěstí jsem ji okamžitě vyměnila. Vzhledem k tomu, co jsem si zde přečetla - díky bohu! Opravdu nedoporučuji.

K paní doktorce jsem chodila několik let, její přístup byl vždy poněkud odměřený, ale to mi tolik nevadilo. Její touha po vybírání třicetikorunového poplatku se však vymkla do tém íry, že po mńě letos v březnu vyžadovala úhradu poplatku za pouhé vystavení receptu s vysvětlením, že od nového roku se vybírá poplatek i za tento úkon. Nedalo mi moc úsilí si zjistit, že toto samozřejmě není pravda. Rozhodla jsem se tdy změnit gynekologa a po vstupní prohlídce jsem poměrně znepokojena zjištěním, že trpím zanedbanou bakteriální infekcí, jakož i jinými potížemi. Bohužel tedy nemohu doporučit.

paní dr. Kvardova byla taky moje prvni gynekolozka. byla mi doporucena matkou. ale skoro pri kazdem vysetrení jsem si stezovala na bolesti rpi ruznych aktovitach i pri kontrolach u pani doktorky. bylo mi receno ze jsem precitlivela. az jednoho dne jsem to nemohla vydrzet a s obavami zasla jinam. Novou pani doktorku jsem az zaskocila s tim ze mi pani doktorka rikala ze jsem precitlivela. mela jsem takovy zanet a strasne bolesti a nova pani doktorka me ulevila hned po par dnech. s pani dr. Kvardouvou jsem definitvine skoncila. a uz jen pro to ze veci o mem soukromem zivote popsala mame (mam postarsirodice a dlouho jim trvalo se s tim smirit)

Mě tato paní "doktorka" po prohlídce oznámila,že jsem těhotná,8.týden..vystavila průkazku..odeslala na UTZ a tam se zjistilo,že vůbec těhotná nejsem..nehledě na to,že když jsem pak těhotná opravdu byla,v 26. týdnu jsem si stěžovala na velké bolesti..dostalo se mi odpovědi,že je to normální,prý poslíčci..no -byly to porodní bolesti,předčasný porod a dcera zemřela..je to už několik let,přesto pokud mám aspoň tímto hodnocením možnost se k vyjádřit,tak na tuto doktorku opravdu nikdy nezapomenu

Jak už psalo několik slečen/paní přede mnou - byla to také moje první gynekoložka, takže jsem neměla pořádně představu co a jak. Teď už to vím a musím říct, že to s ní byla děsná zkušenost. Když jsem měla jeden problém, tak mi řekla, že jsem si za to můžu sama a konec, přesvědčovat ji o opaku bylo zbytečné. Už nikdy víc

Tato "paní doktorka" byla mou první gynekoložkou, neměla jsem srovnání a její chování jsem trpěla. Dokud šlo převážně o recepty na antikoncepci, dalo se to vydržet. Vyšetření vždy udělala stylem "ať už to mám za sebou a dostanu 30Kč". Poslední kapkou byl zážitek, kdy mě donutila k vyšetření i přesto, že jsem měla menstruaci. Byla jsem tak v šoku, že jsem nebyla schopná odporu. Ale i to bylo k něčemu dobré, konečně mě to donutilo změnit doktorku a díky za to!!

Musím se přidat k negativním názorům,měla jsem také možnost prožít zklamání v léčbě a přístupu mudr.Kvardové.Na vleklý zánět mě píchala B 12,což i laikovi je podezřelé.Hrůza,strašně mě to psychicky vyčerpalo a žádný výsledek!Chodím jinam a i když se někdy problémy objeví,je to o něčem jiném...........

Souhlasim s tim co zde uz bylo napsano,dokud jsem byla bez problemu tak jsem byla spokojena, v podstate jsem si chodila jen pro recepty na antikoncepci,prechazela jsem i jeji arogantni a neosobni chovani,byla rychla a objednaci hodina vzdy dodrzena.Jakmile se ale objevil gynekologicky problem utekla jsem jinam, nedalo se s ni vubec diskutovat o problemu,a to mam urcite zdravotni vzdelani.Kdyz mi brala krev,prestoze tam ma sestricku brala krve ona sama,udelala mi nekolikrat modrinu pres cele predlokti.Jeji vedomosti a dovednosti jsou velmi diskutabilni.

Chodila jsem k paní doktorce několik let. Cytologické vyšetření mi udělala celkem 2x. S péčí jsem nebyla spokojená, proto jsem změnila lékaře. Včas. Ten mi odhalil rakovinu děložního čípku a operace byla za 5 minut 12...