Preventivní prohlídky a psaní receptů v pořádku. Chladnější přístup mi vyhovuje, přece jen je to gynekologie, kam nechodíme s nadšením a chci to mít rychle za sebou a ne se tam ještě vykecávat. :) Ale až budu chtít mít děti, tak asi vyhledám jiného gynekologa už kvůli ne příliš příjemnému prostředí.

Já jsem spokojená, v mnohém mi pomohla a vždycky si pokecáme... Chladný a laxní přístup mi nic neříká... Po lékářské stránce jsem vždy spokojená, pomůže, poradí... Jezdím za ní do Brna až z Krkonoš. Negativní komentáře bez podpisu ignoruji. Hezký den, Markéta Válková

Jen potvrzuji negativní zkušenosti s touto paní doktorkou. Chladný a velmi laxní přístup k pacientům.
Člověk by takové poslání jako léčit ostatní lidi neměl dělat z nechutí a odporem, to raději vůbec.

vůbec mne nepřekvapují negativní komentáře na tuto doktorku. Návštěvy u ní byly dost nepříjemné, její chování je mírně arogantní. Nějak jsem to ale neřešila, jednalo se většinou o běžné kontroly, při předepisování antikoncepce nebyl problém. Zaskočila mne ale, mírně řečeno, když jsem jí oznámila (pro mně nejšťastnější událost), že jsem nejspíš těhotná a paní doktorka suše konstatovala "nojono něco tam je". To mně teda dostalo - s takovým bezcitným chováním jsem opravdu nepočítala. Objednala mne na další kontrolu asi za měsíc, aniž by mi předepsala základní vitamíny, včetně kyseliny listové, která je při počátku těhotenství nezbytně nutná. Neřekla mi čeho se vyvarovat, jak změnit stravovací návyky apod. prostě vůbec nic. Bylo mi to divné a naštěstí jsem ji okamžitě vyměnila. Vzhledem k tomu, co jsem si zde přečetla - díky bohu! Opravdu nedoporučuji.

Dobrý den, já jsem k p. doktorce chodila asi 10 let: po celou dobu jsem s ní byla spokojena. Odešla jsem jen proto, že jsem se přestěhovala 100 km daleko. Byla jsem u ní i celé těhotenství a nemůžu si stěžovat. Byla jsem s ní maximálně spokojená.Je pravda, že se nějak moc "nevykecávala", ale pokud jsem se jí na cokoliv zeptala, vždy mi ochotně odpověděla. Co se týká informací o výsledcích stěrů, tak mi vždy řekla, kdy si můžu zavolat ohledně výsledků. Můj současný gynekolog to řeší způsobem, když to bude špatné, tak zavoláme, když nevoláme, tak je to v pořádku. Každý doktor má jiný systém.
Ani na vyšetření si nemůžu stěžovat. Nikdy mě vyšetření u p. doktorky nijak nebolelo, ani v těhotenství, když to porovnám např. s vyšetřeními v porodnici před porodem, tak to teda byl nepříjemný zážitek na celý život.

K paní doktorce jsem chodila několik let, její přístup byl vždy poněkud odměřený, ale to mi tolik nevadilo. Její touha po vybírání třicetikorunového poplatku se však vymkla do tém íry, že po mńě letos v březnu vyžadovala úhradu poplatku za pouhé vystavení receptu s vysvětlením, že od nového roku se vybírá poplatek i za tento úkon. Nedalo mi moc úsilí si zjistit, že toto samozřejmě není pravda. Rozhodla jsem se tdy změnit gynekologa a po vstupní prohlídce jsem poměrně znepokojena zjištěním, že trpím zanedbanou bakteriální infekcí, jakož i jinými potížemi. Bohužel tedy nemohu doporučit.

Mám velmi špatný pocit z toho ,že je zde nějaká osůbka zarytě zaujatá proti paní doktorce.Vše tomu nasvědčuje.Zrovna,když jsem zde poprvé začala dnes hodnotit ostatní příspěvky a na bodování nebyly ještě žádné body ohodnocení,já označila první bodování kladné jako souhlas a na stupnici bodování tam bylo v nesouhlasu 0bodů , tak během 6ti minut se tam ale u každého kladného bodování objevilo 2-3 hlasy do záporu.Někdo to tady hlídá a neustále bojkotuje naši paní doktorku a nás ,všechny kreré jsme s ní spokojeny a ke kterým má vlídný přístup.Na co pak se dělá hodnocení,které uvádí ostatní v OMYL?Jen slouží k očerňování "nepohodlných" !
Hana Komínková

K paní doktorce chodím už mnoho let a s negativními příspěvky tady nesouhlasím. Věřím, že tato paní MUDr.nechce se mi věřit,že by mohla napáchat všechny tyto škody.Konkrétně mně velmi pomohla po mojí zdravotní gynekologické stránce a jsem jí zato velmi vděčná.Tehdy mi skoro "zachránila" život.S jejím milým chováním a jemným přístupem jsem se u ní setkala vždy .ato na každé mojí návštěvě a proto nechápu jisté negativní posudky od některé její pacientky.

paní dr. Kvardova byla taky moje prvni gynekolozka. byla mi doporucena matkou. ale skoro pri kazdem vysetrení jsem si stezovala na bolesti rpi ruznych aktovitach i pri kontrolach u pani doktorky. bylo mi receno ze jsem precitlivela. az jednoho dne jsem to nemohla vydrzet a s obavami zasla jinam. Novou pani doktorku jsem az zaskocila s tim ze mi pani doktorka rikala ze jsem precitlivela. mela jsem takovy zanet a strasne bolesti a nova pani doktorka me ulevila hned po par dnech. s pani dr. Kvardouvou jsem definitvine skoncila. a uz jen pro to ze veci o mem soukromem zivote popsala mame (mam postarsirodice a dlouho jim trvalo se s tim smirit)

Mě tato paní "doktorka" po prohlídce oznámila,že jsem těhotná,8.týden..vystavila průkazku..odeslala na UTZ a tam se zjistilo,že vůbec těhotná nejsem..nehledě na to,že když jsem pak těhotná opravdu byla,v 26. týdnu jsem si stěžovala na velké bolesti..dostalo se mi odpovědi,že je to normální,prý poslíčci..no -byly to porodní bolesti,předčasný porod a dcera zemřela..je to už několik let,přesto pokud mám aspoň tímto hodnocením možnost se k vyjádřit,tak na tuto doktorku opravdu nikdy nezapomenu