přijímá nové pacienty

Odhadovaná doba odpovědi:

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba za konzultace na účet **********/**** ideálně do 24h před objednanou konzultací.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Zelenečská 504/47, Praha 14, Praha

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Od 1 000 Kč

Psychoterapeutické poradenství

On-line konzultace probíhají jako video-konzultace přes aplikaci WhatsApp. Platba musí být uhrazena před videohovorem na účet 2100144756/2010.
...

Léčené nemoci

• Úzkosti
  • Vztahové obtíže
  • Deprese
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií
  • Dynamický výcvik v komunitně-skupinové psychoterapii (model SUR)
  • Výcvik v Tanečně-pohybové terapii – TANTER
Zobrazit více

• psychoterapie

Stáže

• ESET – psychoterapeutická a psychosomatická klinika s.r.o. vedení terapeuitcké skupiny
  • Linka bezpečí – telefonická krizová intervence pro děti a mládež
  • CEREBRUM o.s. – tanečně-pohybová terapie – skupina pro lidi po ranění mozku
Zobrazit více

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština

Ocenění

• Cena České lékařské komory (Praha, 1998)

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Velmi doporučuji paní Horákovou, mně velmi pomohla v době, kdy jsem si sáhla na pomyslné dno, vztahy v rodině i s partnerem byly na bodu mrazu, nevěděla jsem co sama se sebou a musela jsem se starat o dcerku, protože partner se odstěhoval. Díky paní Horákové jsem dokázala přenastavit staré vzorce, které jsem měla už od malička od rodičů, zapracovat na zvládání svých emocí a hlavně dostat sama sebe zpátky do života, najít s partnerem cestu, jak spolu můžeme fungovat dál. Díky paní Horákové jsem si našla cestu zpátky i k mým rodičům. Prvních 6 týdnů jsme měli online sezení každý týden, poté jednou za 14 dní, nakonec jednou za 3 týdny. Díky jejímu přístupu, a empatii jsem nalezla poprvé v životě pocit klidu a spokojenosti, který si chci udržet :-) Ještě jednou moc děkuji.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

S první online konzultací s paní Horákovou jsem moc spokojená, pomohlo mi to pochopit věci, které jsme probraly a uvědomit si proč se některé děly, zapřemýšlet nad spoustou věcí, takže jsem celkově velmi spokojená s přístupem a s průběhem konzultace a těším se na další konzultaci :)

Umístění: Psychoterapeutické poradenství Individuální konzultace/terapie

Ve zkratce super přístup, paní byla velice empatická se spoustou zkušeností. Cíl terapie se stanoví na začátku a hledání problému a řešení pak s konstruktivními dotazy od paní Horákové. Závěr terapie proběhnul jako shrnutí a důsledném zkontrolování, zda jsme probrali vše potřebné pro závěr terapie. Osobně jsem z dřívější doby měl špatnou zkušenost z jiné terapie. Ale tohle bylo naprosto něco jiného a profesionálního.

Mgr. Dana Horáková

Jsem velmi ráda, že Vám terapie takto sedla a přinesla potřebné informace a uvědomění :-)

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Oceňuji velice milý a profesionální přístup a poskytnutí nadhledu.
Doporučuji všem, kteří hledají empatického psychoterapeuta.

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Už když přijdete za paní Danou, dýchne na vás klid a uvolnění. Paní terapeutka byla velmi milá, empaticka a velmi brzy ze mě spadla nervozita. Její přístup mi opravdu vyhovuje, je vidět, že ji na klientech záleží a snaží se na ně napojit. Opravdu doporučuju!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Horáková je člověk na svém místě, zvolily jsme cestu dlouhodobé terapie fornou online konzultací. S její pomocí se mi podařilo vyřešit složitou životní situaci a učinit zásadní kroky v životě. Má velice citlivý přístup a je velmi spolehlivá a vždy dochvilná, umí navodit atmosféru důvěry. Rozhodně doporučuji.

Mgr. Dana Horáková

Velmi děkuji projevenou důvěru, ochotu zkoumat a sdílet vnitřní svět. Těším se změn ve vašem životě a přeji hodně úspěchu při dalších krocích :-)

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Dufam ze vacsina klientov ma pozitivnejsie skusenosti, ja som mal iba jedno stretnutie, ale na zaklade neho pani Horakovu nemozem odporucit. Pristup pani Horakovej mi prisiel neprofesionalny a neuctivy z viacerych dovodov.

Mgr. Dana Horáková

Je mi líto, jak jste se tak cítil. Rozhodla jsem se hovor s Vámi ukončit po pár minutách, protože mám nefungovalo technické spojení - neslyšeli jsme a nebyla uhrazena platba. Přišlo mi tedy rozumnějším najít jiný termín, kdy bude do té doby možné zkontrolovat technické propojení a ujasnit podmínky platby.

Umístění: Psychoterapeutické poradenství psychoterapie

Paní terapeutka Horáková mi pomohla vymanit se ze starých nefunkčních vzorců, které mi dost nepříjemně komplikovaly život, a najít nové, lepší. Porozumět příčinám a dokázat se posunout dál. Poskytla mi bezpečné prostředí, ve kterém jsem mohla nahlas vyslovit - a dále zpracovávat - věci, které jsem se bála říct v duchu sama před sebou, a přitom mě hodně ovlivňovaly. Pomohla mi lépe pracovat s dechem a fyzickými pocity v těle, které souvisí s emocemi - a že aspoň u mě spolu souvisí dost :)
Myslím, že práci na sobě musíme udělat každý sám - ale někdy nevíme jak, a paní Mgr. Horáková mi při takovém hledání, jak na to, byla skvělou průvodkyní. A taky myslím, že - aspoň u mě - je práce na sobě úkol na celý život. Po tom, co jsem chodila na terapie k paní Mgr. Horákové, se mi žije mnohem lépe a spokojeněji, a myslím, že mi tahle zkušenost bude pomáhat i v budoucích malých i větších výzvách. Moc Vám děkuji!

Mgr. Dana Horáková

Milá Jaroslavo, děkuji za ohlédnutí se a sdílení svých zkušeností. Přeji ať poznatky a dovednosti slouží a i nadále z nich může těžit. Pohodovou cestu životem!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jsem velice pozitivně překvapen. Myslem jsem ze jsem v bezvychodne situaci ale pani mi pomohla najit dalsi směr.

Mgr. Dana Horáková

:-) hodně štěstí na Vaši nové cestě!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Kromě toho, že je paní Dana velice přátelská, milá a empatická osoba, je rozhodně odborníkem v tom co dělá. Na základě recenzí na těchto stránkách jsem se rozhodla paní Danu oslovit a nemohla jsem udělat líp. Mít svého terapeuta, by u nás mělo být jako - mít svého obvoďáka.
Děkuji za to co děláte, protože to děláte skvěle :) Rozhodně doporučuji.

Mgr. Dana Horáková

Milá Jitko, děkuji za Vaši důvěru a otevřenost, se kterou jste vstoupila do terapie. Mým úspěchem je každý krok klienta, k tomu, aby se cítil více spokojen a byl blíže naplnění svého potenciálu. Proto děkuji i Vám, za možnost být součástí složité životní situace a možnost vidět, jak jste ji proměnila ve svoji sílu a větší citlivost k sobě samé.