Hrušovanské náměstí 5/253, Praha
Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Paní doktorka je velmi vstřícná. Své práci moc rozumí. Paní doktorka mi pomohla hned na první návštěvě. Za dobu co k paní doktorce chodím se cítím dobře jako nikdy. Děkuji.

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o. bolesti páteře

Musím říct, že kdyby takto fungovali všichni lékaři v republice, tak jsme na prvním místě na světě. Vlídný a lidský přístup nejen paní doktorky, ale i sestřiček, nikdy dlouho nečekáme. Děkuji moc. Za sebe i za manžela. Zuzana Josková

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Je velice milá, vstřícná a komunikativní, pacienta trpělivě vyslechne, svou práci skvěle ovládá, závěry neváhá podpořit specializovanými vyšetřeními, neustále vás jasně a přehledně informuje o dalších krocích, navíc vás reálně přijme v objednaný čas.

Vážený pane Nedvěde,
děkuji za Váš názor, velice si jej vážím.

Dana Halbichová

Paní doktorka je velký odborník a k tomu velice příjemná a já jsem šťastná, že jsem se k paní doktorce dostala. Problém, se kterým bojuji již nekolik měsíců, vyřešila hned na první návštěvě. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je výborná, své práci rozumí a má dlouholetou praxi v oboru i celkově v lékařství.Je to nejlepší a nejdůkladnější lékař, co jsem kdy poznala. Moje mamka, které paní doktorka také pomohla má na ní také ten nejlepší názor.

Paní doktorka je velmi milá, příjemná a lidská, což mnoha lékařům chybí!!!
Navíc je profesional a své práci rozumí! Moc děkuji za takovou paní doktorku! Ostatní by si z ní měli vzít příklad!

Výborná a velmi milá paní doktorka, návštěva u ní, bylo pohlazení nejen po bolavé páteři, ale hlavně po duši. Jsem ráda, že jsem jí našla.

Paní doktorka je nejlepší a opravdu své práci rozumí,je příjemná a důsledná a jsem velice ráda,že jsem její pacientka.Ostatní by si měli vzít příklad a ne pacienta hodnotit od pohledu nebo podle toho jak se vyspali.Bohužel mám s tím osobní zkušenosti.Děkuji za takovou lékařku

Tato lékařka působí velice schopně a fundovaně, má úžasně lidský přístup, své povolání bere tak jak by si člověk u lékaře přál...Je to nejlepší a nejschopnější lekařka, jakou jsem kdy v životě potkala.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer, mám prozbu zda se zabýváte parkinsonovou chorobou.

děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, léčíme i Parkinsonovu chorobu.

• Dobrý den,
    opakovaně u mě dochází k pareze dolních končetin. Nohy jdou do křeče a nedokážu je ovládat. Tento stav trvá maximálně 90 minut a opakuje se 2-3x denně. Zdá se mi, že častější výskyt je před menstruací a první 2 dny menstruace. Někdy ataky i 14 dní nejsou, ale objevuje se mírné brnění ve šlapkach nohou.
    Děkuji za nápad, co by mohlo být příčinou obtíži.

Dobrý den,
    mohlo by se jednat o nerovnováhu svalů pánevního dna, s tím by Vám pomohl fyzioterapeut. příčin ale může být mnoho a bez návštěvy lékaře se to vyřešit nedá.
    Zdravím