Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.
Hrušovanské náměstí 5/253, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o. Jiný

Velmi příjemná a pečlivá paní doktorka a velmi milá sestřička. Doporučuji

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o. Jiný

Paní doktorka je pečlivá a velice příjemná. Mohu jedině doporučit.

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o. Jiný

Paní doktorku jsem navštívila kvůli dlouholetým problémům s migrénami,jelikož jsem četla výborné recenze.Hned na začátku mi bylo řečeno,že od jiných doktorů pacienty nebere,což absolutně nechápu proč,když se člověk přestěhuje,co má tedy dělat?Nenechala mě bohužel několikrát ani domluvit,a předepsala mi léky a léčbu,která nepomohla.Když jsem dnes přišla do ordinace s tím,že se nemohu 2 dny dovolat a mám zablokovaný krk a je mi zle,absolutně se se mnou nikdo nebavil,bez zájmu co mi vůbec je.Nemáte roušku,já Vás tady nevidím,že by jste tu byla,jděte si za původní doktorkou(od které jsem odhlášena),přijďte za týden.Musim říct,že když tu čtu tolik hezkých recenzí,vůbec nechápu,proč ke mě p.doktorka vč. sestřičky byly takto hrubé a ani je nezajímalo,co mi vlastně je.Protože v jedné větě se dozvíte že Vás ráda zálečí a ve druhé,že od jiných doktorů pacienty nebere,až dnes sestřička pochopila,že šlo o důvod stěhování..Empatie nulová a snaha mi dnes pomoci také,stačila by alespoň nějaká mast na bolest.Díky,doufala jsem v pomoc,půjdu jinam.

Vážená slečno,
nedá mi, než na tuto recenzi odpovědět, na Váš názor máte samozřejmě nárok, ale hraničí s pomluvou.
Potíže máte od dětství, byla jste u nás 1x na konzultaci a byla jste upozorněna, že do péče z kapacitních důvodů od jiného neurologa nemůžeme přebrat, protože péči již máte zajištěnou na jiném pracovišti. . Přesto jsem se snažila pomoci, kdy jsem Vám vysvětlila ( a sestřička je svědek), že nemusí zabrat hned první lék a je třeba zkoušet, rovněž, že začínáme nejjednodušším a pro Vás nejšetrnějším způsobem. Za 14 dní jste ale přišla na naši ambulanci bez předchozí domluvy a dožadovala se akutního vyšetření
s potížemi, které by měl řešit praktický lékař, ne specialista, a případně pak neurolog, u kterého jste vedená. Sestřička Vás na to slušně upozornila. Pro akutní pacienty máme vyhrazené dopolední hodiny, vy jste ale dorazila zcela mimo tuto dobu a to jsme měli již plně objednané další pacienty. Nabídli jsme Vám z dobré vůle objednání v nejbližším možném termínu, vy jste ale bez další domluvy odešla.
S pozdravem

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o. Jiný

Přestože navštěvuji neurochirurgii na Homolce déle než 5 let,nikdo mi nepomohl.Až paní dr Halbichová .Poslala mě na ct hlavy a mr hlavy .Konzultovala s neurochirugem specialistou a zařídila návštěvu.Snažila se mi opravdu pomoci.Doufám,že všechno dobře dopadne a tímto jí moc děkuji.

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Paní doktorka je velmi vstřícná. Své práci moc rozumí. Paní doktorka mi pomohla hned na první návštěvě. Za dobu co k paní doktorce chodím se cítím dobře jako nikdy. Děkuji.

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o. bolesti páteře

Musím říct, že kdyby takto fungovali všichni lékaři v republice, tak jsme na prvním místě na světě. Vlídný a lidský přístup nejen paní doktorky, ale i sestřiček, nikdy dlouho nečekáme. Děkuji moc. Za sebe i za manžela. Zuzana Josková

Umístění: Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Je velice milá, vstřícná a komunikativní, pacienta trpělivě vyslechne, svou práci skvěle ovládá, závěry neváhá podpořit specializovanými vyšetřeními, neustále vás jasně a přehledně informuje o dalších krocích, navíc vás reálně přijme v objednaný čas.

Vážený pane Nedvěde,
děkuji za Váš názor, velice si jej vážím.

Dana Halbichová

Paní doktorka je velký odborník a k tomu velice příjemná a já jsem šťastná, že jsem se k paní doktorce dostala. Problém, se kterým bojuji již nekolik měsíců, vyřešila hned na první návštěvě. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je výborná, své práci rozumí a má dlouholetou praxi v oboru i celkově v lékařství.Je to nejlepší a nejdůkladnější lékař, co jsem kdy poznala. Moje mamka, které paní doktorka také pomohla má na ní také ten nejlepší názor.

Velice neprofesionální a nekompetentní. Často se nepodívá na výsledky vyšetření, na základě nihž ordinuje léky, nebo určuje další postup léčby. Případně zvyšuje míru léků na počet na který již jsou zvýšeny a to opětovně, aniž by se podívala na vlastní záznam. Nedaří se jí správně vyhodnotit výsledky vyšetření na které je třeba základní znalosti anatomie. V případě vlastní nejistoty s výsledky své práce přechází k vyhrocenému jednání a přístupu k pacientovi.

Vážená slečno S., alias Hafane,
děkuji za názor. I přes Vaše negativní stanovisko se vzhledem ke své dlouholeté praxi na klinickém pracovišti cítím zcela kompetentní vyhodnotit a léčit Vaše zdravotní problémy. Bohužel úspěch léčby závisí i na osobním vztahu a důvěře pacienta k lékaři a naopak. Zdravím a přeji jen vše dobré. Dana Halbichová

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, mám prozbu zda se zabýváte parkinsonovou chorobou.

děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, léčíme i Parkinsonovu chorobu.

MUDr. Dana Halbichová

opakovaně u mě dochází k pareze dolních končetin. Nohy jdou do křeče a nedokážu je ovládat. Tento stav trvá maximálně 90 minut a opakuje se 2-3x denně. Zdá se mi, že častější výskyt je před menstruací a první 2 dny menstruace. Někdy ataky i 14 dní nejsou, ale objevuje se mírné brnění ve šlapkach nohou.
Děkuji za nápad, co by mohlo být příčinou obtíži.

mohlo by se jednat o nerovnováhu svalů pánevního dna, s tím by Vám pomohl fyzioterapeut. příčin ale může být mnoho a bez návštěvy lékaře se to vyřešit nedá.
Zdravím