Dana Gajdošíková, oční lékař Brno

MUDr. Dana Gajdošíková

Oční lékař

Horníkova 34, Brno
Oční lékařka

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

K paní doktorce chodím 9 let a nikdy jsem neměla jediný problém. Je vždy vstřícná a příjemná. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by mi neporadila nebo byla neochotná. Naopak oproti mnohým doktorům z očních optik vnímá o čem s ní mluvím a považuji ji za profesionála.

Že nemá čas řešit kontaktní čočky? Však taky není kontaktolog, který má čas z větší části vyhrazený pro aplikace, od toho tu jsou opravdu specialisti v optikách.

Jinak trochu nechápu, co tu dělá hodnocení jejího záskoku po dobu dlouhodobé nemoci.

příjemná, milá, ochotná, jsem velice spokojena s jejím přístupem k pacientům. Mohu každému doporučit.Závodská Blanka

Paní doktorka je skvělá, má skvělý přehled o pacientech a je velmi milá. Pokaždé, kdy potřebuju urgentně něco vyšetřiti, není problém. Samozřejmě. že když se objednám na prohlídku, tak čekám cca měsíc, ale to je přeci úplně normální. Děkuji paní doktorce za skvělý přístup a příjemné vystupování.

Doktorka je příjmená zodpovědná, trpělivá a své práci rozumí, pacienti by se také mohli nad sebou zamyslet jak se chovají oni a že lékaři jsou taky lidé.

Nechodím k ní zase tak často, ale vždy když potřebuji jsem objednaná celkem hned a ve vyšetření a ani v přístupu paní doktorky jsem neshledala žádný problém.

F

Tak já nevím, asi chodím k jiné doktorce, nikdy mi nepříjemná nepřišla, naopak mám pocit, že mne poslouchá a snaží se sama hledat nové možnosti řešení, které by zabíraly ještě líp. A své práci rozhodně rozumí.