Dana Gajdošíková, oční lékař Brno

MUDr. Dana Gajdošíková

Oční lékař

Horníkova 34, Brno
Oční lékařka

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Musím se ozvat sestřička paní doktorky je k pacientum dost neochotná a i Vám řekne ,že se nebude rozčilovat jen kvůli tomu že Vám nevyhovuje termín, sesřička co byla přední sto plus jedna dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala

Tato paní je čím dál víc arogantnější na pacienty a už nevykonává svou práci jak by měla. Už jsem se přehlásila k jiné paní doktorce, která má lidský přístup a zájem o pacienta. NEDOPORUČUJI !!!

Ze začátku jsem si myslel, že je přetížená, že má spoustu pacientů a proto se chová jako když ji otravujete.
Ale při poslední návštěvě jsem dorazil hodinu po začátku její pracovní doby, v čekárně bylo 5 lidí (říkám si "pohoda"). Jenže jsem se dozvěděl že lidi jsou objednaní a pěkně naštvaní, že ještě nikoho nepřijala. Po půlhodině přišli 4 další (taky objednaní) lidi.
Takže po půlhodině čekání a pěti lidmi před sebou, které ale mohla vyšetřit hodinu před mým příchodem (nebo alespoň většinu) jsem se od ní dozvěděl, že mám počkat, a ještě, že mi "Vychází vstříc." tím že mě dneska vůbec příjme. Sbohem!