Privátní praktická lékařka
Zálešná I/ 4057, Zlín

Výborná lékařka. Mojí obvodní lékařkou je již 12 let a nemohu si na nic stěžovat, naopak, při problému s ledvinami mne vždy vyslechla a poslala na všechny potřebné vyšetření, což vedlo k vyřešení problému. Paní doktorka je rázná a umí problém vyřešit, když si není jistá, tak pošle ke specialistovi a tak to má být. Se sestřičkou Málkovou tvoří výborný tým. Doporučuji.

Pani doktorka ma jednu velkou vyhodu a sice ze ma ambulator ve vyskovem dome kde bydli pouze starsi lide pro ktere je vyhodou mit obvodniho doktora co nejblize. Z toho sameho duvodu blizkosti vyuziva pani doktorky i hodne starych lidi z okoli casti Janustice mesta Zlina. Bohuzel vsak z vlastni zkusenosti nemuzu potvrdit profesionalitu pani doktorky, nebot v den kdy prisla ( byla privedena) moje matka k pani doktorce, mela vysoky tres, velmi nizky tlak, zavrate, celkova slabost a dvoji videni....Pani doktorka na tuto situaci reagovala injekci na snizeni tresu ( tak tuto injekci ona sama nazvala) a poslala moji matku pesky domu. Po 4 hodinach moje matka upadla do bezvedomi a po privolani prvni pomoci byla konstatovana vazna mozkova prihoda, jejiz priznaky jak potvrdil i privolany doktor linky 155 jsou presne ony ktere NEDOKAZALA rozeznat pani doktorka Ermlova. Bohuzel s dvema velmi podobnymi pripady ( jeden skoncil bohuzel smrti pacienta) jsem se jiz doslechla od ostatnich byvalych pacientu pani doktorky, ale dokud se to netyka vlastni osoby nebo blizke osoby, tak si takovou skutecnost clovek nechce pripustit. Z tohoto duvodu a popsane osobni zkusenosti mam mineni ze pani doktorka vuci starsim lidem, je spise povrchni a nedbala vaznych priznaku spatneho zdravotniho stavu. Urcite v co nejblizsi dobe budu zadat zamenu za jineho praktickeho lekare o kterem se predem chci dobre informovat.

Paní doktorka je velmi příjemná nejen po lidské stránce,ale je i vvborná po odborné stránce.Vyslechne potíže pacienta a snaží se je co nejlépe vyřešit.Když si neví rady sama,ihned pacienta pošle k odbornému vyšetření! Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti a za mnohé ji moc děkuji.Je to odborník na svém místě! A sestřička také!

Ano,paní doktorka i sestřička,jsou na svém místě,před lety jsem se s celou rodinou přepsala k paní doktorce.Nelituji,vždycky pomohla,když se jí něco nezdá,posílá ihned k odbornému lékaři.Jsem ráda,že nás před lety vzala,se sestrou jsou sehraný tým.Doufám,že v tomto složení...vydrží ještě dlouho.

Člověk na místě, ochotná vždy pomoci, orientovaná v současných medicínským trendech.

Velmi dobrá a velmi ochotná. Všem doporučuji. Walner Petr

Jsem dlouholetou pacientkou a musím jenom souhlasit s ostatními příspěvky. Paní doktorka je vždy příjemná a vstřícná, i když to kolikrát s některými pacienty není určitě jednoduché. Velký dík patří i sestřičce, díky ní to v čekárně jenom frčí. Tímto ji zdravím a přeji brzké uzdravení. Brzy se vraťte bez vás to není ono, vy prostě patříte s paní doktorkou k sobě.

Podle mých zkušeností je paní doktorka supr.

Je i příjemné chodit k lékaři. Paní doktorka i sestra Málková jsou poněkud temperamentnější, což mi na ženách-lékařkách sedí. Paní doktorka je nejen příjemná po lidské stránce, ale i výborná po odbornostní stránce.

Paní doktorka zastupovala moji praktickou lékařku.Byla jsem překvapena jejím přístupem k pacientovi, kterého vidí poprvé. Věnovala se mi nad rámec problémů, se kterýma jsem přišla. Lidově mě prohlédla od hlavy až k patě a snažila se mi pomoci jak nejlépe mohla.Mám s ní velmi dobrou zkušenost, lepší než s mojí paní doktorkou.Škoda, že má ordinaci pro mě hůř dostupnou, jinak bych už byla u ní.Z úst známých jsem slyšela o ní jen to dobré.