Jana Zajíce 2068, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

Docházím již řadu let, vždy věcná v pohodě. J. Men

Milý přístup k lidem,odbornost na vysoké úrovni,trpělivá a obětavá.V Turnově patří mezi špičku praktických lékařů v tomto městě.

Reaguji na stížnost slečny-pení s odběrem krve. Pokud jste se někdy dostala k oběru krve nejen jako pacient, tak jistě víte, že pouze viditelné žíly neznamenají rychlý a bezproblémový odběr. Hodnotit někoho, pokud jste laik a nikdy jste krev neodebírala je naprosto ubohé. Žílu propíchnete ani nevíte jak. A modřina se dělá proto, že pacient si vpich špatně drží! Já jsem se sestřičkou i paní doktorkou naprosto spokojená a neměnila bych. Jen ubožák si bude stěžovat na modřinu v místě vpichu.

Velmi príjemná

Také spokojenost. Velmi příjemná, nadstandardní léčba i přístup k lidem. Doporučuji.

Naprosto spokojen!

Paní doktorka je velmi milá, sympatická a především je to výborná lékařka na svém místě. Poradí, vysvětlí, nevadí ji si s pacientem o jeho problému popovídat. Rozhodně bych neměnila. Je skvělé mít lékaře, který se na Vás usměje a bez problémů a s dobrou náladou Vás vyléčí.

Velmi příjemná jak z pohledu pacientky tak jako bývalá studentka SZŠ...umí poradit,vysvětlit atd...Jsem velmi spokojená

Jsem spokojen

Příjemná , profesionální přístup, příjemné prostředí. Neměnil bych.