Jana Zajíce 2068, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

Nepříjemná, nezájem, když má špatnou náladu velmi rychle pacienta odbyde. Dost lidí je s ní nespokojeno.

Dnes jsem pouze telefonovala do ordinace,chtěla jsem se jen na něco zeptat,ale jednání paní doktorky či sestry(ta paní se zapoměla představit,pouze na mě vyštěkla- "ordinace")bylo opravdu velice arogantní,nechápala co po ní chci a když to konečně pochopila,tak mi řekla,že jí zdržuju,že má moc lidí a zavěsila!!!!Takže k takovéto doktorce bych v životě nešla.Můj syn tam musí bohužel jen kvůli tomu,že ho tam objednali na vstupní prohlídku.N E D O P O R U Č U J I!!!!!!!!!!!

strašně dlouhá čekací doba v čekárně

Je moc hodná a nic víc.

Pani doktorka je schopna predepsat cloveku za pul roku sestkrat antibiotika, aniz by poslala vzorek moci na rozbor a zjistila konkretni typ bakterie, pokud trpite chronickymi problemy, tak nedoporucuji.

Velmi špatná lékařka pokud jde o vztah k lidem i jednání s pacientem. Nezajímá se o skutečnou příčinu problémů, pacient má pocit, že se ho "štítí", chronické problémy neumí řešit, ani vyjádřit pochopení. Nic nevysvětlí, občas jen něco zamumlá. Věřím, že někdo, kdo má jednou za rok chřipku nebo potřebuje jen napsat neschopenku či konkrétní lék, s jejím přístupem může být spokojený... O vážnějších případech však pochybuji. Ale právě ve vážnějších případech se teprve prokáže kvalita lékaře. Většina mých známých je s jejím přístupem také velmi nespokojena. Chválím jen sestřičku, ta je velmi milá.