Ambulantní otorhinolaryngologie
Matice školské 17, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Jsem nespokojená s touto paní doktorkou .., vynadala mému taťkovi že si nevzal prášek a ještě mu řekla že je to debil a další nadávky rači nebudu zmiňovat.., taťkovi tekla krev z nosu.., a místo aby se soustředila.., pouze křičela na sestřičku, nakonec mu píchla i jinou injekci než měla to zjistily ale až doktoři v sanitce která ho do nemocnice z Polikliniky JIH odvážela!

15.3.2012 8:30 jsem s dcerou(7let) chtěl navštívil tuto "lékařku". (důvod byl prostý: 14.3. večer jsem byl s dcerou na pohotovosti se zánětem stř. ucha. Byla nám doporučena kontrola na ORL druhý den a na dětském ORL byla dovolená)
Do ordinace jsem se vůbec nedostal, vyhodila nás hned sestra! Nejsou dětské ORL a vůbec je nezajímá, že na dětském je dovolená. Díky Bohu za tuto "ochotu" protože bych nenavštívil Pana DOKTORA!!! Veverku kterého mohu všem jen doporučit! Připadal jsem si u něho jako v jiném světě.
Paní "doktorko" Bočkayová děkuji Vám za tuto lekci. Můžete si být jistá, že Vás všude chválím a doporučuji. Až zase bude probíhat "Děkujeme, odcházíme" tak se prosím zbalte jako první.

V čekárně jsem byla od 7:30 (začátek ordinační doby) a čekala tam se mnou ještě jedna paní. Ta mi řekla, že se u paní doktorky dlouho čeká, i když jste objednaní. Říkala jsem si že to nebude tak strašné, ale to jsem se spletla. Paní doktorka začala ordinovat až v 8:15. Protože jsem nebyla objednaná čekala jsem asi až do 9:30. Čekací dobu mi potvrdili o ostatní pacienti. Navíc vyšetřením které mi provedla vůbec neodhalila,co mi je. Poté jsem večer ještě byla na pohotovosti, kde mi sdělili jinou diagnózu a předepsali antibiotika. Víckrát mě Paní doktorka neuvidí.