MUDr. Dana Ácsová

Červené Janovice 1 adresa

Interní a diabetologická ordinace
Pohraniční stráže 1/1288, Červené Janovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

pečlivá a starostlivá lékařka, její zprávy z vyšetření pacienta jsou nejlépe napsané.
V adrese lékařky někdo udělal chybu, má tam být Děčín 1

Paní doktorka je velmi pečlivá, má velmi dobrý přístup k pacientovi.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná.Vše pečlivě vysvětlí a poradí. Totéš platí i o sestřičce. Obě jsou v pohodě.

doktor na svém místě jen kdyby jich bylo více,délá velmi dobrou praci

Rovněž souhlasím s předchozím hodnocením jak sestry tak doktorky. Jen mi vadí hromadné objednávání mnoha pacientů na stejnou hodinu a silně vrzající vchodové dveře. Při hodinovém sezení v čekárně dostává sluch zabrat...

Paní doktorka je velmi milá k pacientům a velmi starostlivá. Kéž by takových lékařů bylo více . Sestřička je též příjemná k pacientům .

Přikláním se k předešlému názoru.Paní doktorka je velmi příjemná pečlivá a výborný přístup k pacientum.Sestřička je super!!!Obě jsou na správném místě.Vřele doporučuji

Paní MUDr. Ácsová je velmi pečlivá, starostlivá s velice pěkným přístupem k pacientům. Kéž by takových doktorů bylo více.