Dan Kroupa, gynekolog Uničov

MUDr. Dan Kroupa

Gynekolog

Staškova 17, Uničov
Praktický lékař gynekolog

K panu doktorovi chodím 24 let, dcera s kterou jsem k němu chodila jako těhotná také. Obě jsme naprosto spokojené, vždy ochotný a milý, pokud mám nějaké dotazy do podrobna vysvětlí. Pokud se některé zdá, že má "divný" humor zkuste si dělat podobnou práci s lidma a pochopíte. Nikdy se nezavděčíte všem . Touto cestou panu doktorovi velké díky z Šumvaldu

Pan doktor mi letos zachránil život, takže co dodat. Odborník na svém místě. V mém případě štěstí, že ho mám!

Pan doktor je inteligentní, proto si může dovolit svůj způsob humoru. Je ochotný vše dopodrobna vysvětlit, poradit, podržet člověka. Jen asi nemá rád hloupé a naivní lidi. Každopádně své práci rozumí.

Velmi si pana doktora vážím, je to opravdu odborník na svém místě. Chodím k němu přes 20 let a nemohu si na něj ani v nejmenším stěžovat. Vše vysvětlí do detailu a na každou otázku dostanu vždy vyčerpávající odpověď dokonce nad rámec jeho povinnosti. Není to žádný kakabus, je velice vtipný, což je pro mě bonus navíc, protože lidi se smyslem pro humor mám ráda. Je to sympaťák, který si na nic nehraje. Vřele doporuřuji.Ivana

v pohodě :)

Pan dr.Kroupa je velmi profesionalni a zaroven k pacientkam velmi laskavy clovek.Takovych dotoru z priznivym pristupem je velmi malo.Pani M.

Jsem u něj druhým rokem a za sebe mohu říct: veliká spokojenost. Ano, svérázné vtípky a tak, ale mě tím spíš pobaví a popravdě, je to lepší, než kdyby se při prohlídce na mě šťastně usmíval.Divím se dámy, že Vám vadí řeči, ale že se Vám cizí chlap hrabe tam, kde by měl jen manžel je v pořádku :-) Chci tím říct, hodně mi pomohl, vždycky rád poradí, je to člověk na svém místě.

je to pravda pan doktor je srandista a ma ukecanou papulu ale ja jsem u něj 18let a nemužu si stěžovat,vždy poradí,ví co potřebujete.a komu se to nelíbí at jde jinam

zatím se nestalo,že by mi nepomohl,vtípky mi nevadí,naopak :)

Já jsem velmi spokojená..nemůžu si stěžovat.