Nádražní 43, Hustopeče
Soukromá zubní ordinace

Nedám na MUDr. Dalibora Žůrka dopustit. Pomohl opravdu vždy a to i když neměl ordinační hodiny. Chodím k němu asi 20let.

Á

Troufám si říct,že je to nejlepší zubař na světě.Je to opravdu výborný zubař.Nikdy nikdo se mi tak o zuby nestaral a nesnažil se je zachránit,jako on.Jednou jsem šla,kvůli silné bolesti zubu,k jiné zubařce,když byl p.doktor nemocen a už bych to nikdy neudělala.Radši bych se umučila bolestí,než jít někam jinam.Jeho velké ruce-no ať,je to velký člověk s velkou silou,kterou využívá k trhání zubů.Aspoň se zubem nelomcuje hodinu,jako nějaký třasořitka.Strašně se zubaře bojím,ale k němu chodím se strachem ráda,protože vím,že mi pomůže.Sestřička je také skvělá,umí člověka uklidnit.Velký dík za ně... A ten,kdo nadává,ať to zkusí jinde a pak ať kritizuje..

Chodím k němu rád.

respekt,opravdu dobrý přístup a rozhodně kvalitní práce...

Ruce velké a zlaté. Srdce obrovské. Kliďas, pečlivý a přesný. Ceny má lidové. On i jeho sestřička tvoří velmi příjemné pracoviště. DOPORUČUJI !!!

Je nejlepší .

Já jako velký bojínek jsem velmi spokojená!

Byl jsem u pana doktora pouze jednou, a to v pracovni době,skoro nikde už se neordinovalo a on už skoro končil, ale na doporučení od pana Buchty ze zaječí mě i přez to že měl končit tak mě přijal. První jsem se bal chlap jak hora jsem myslel že my urve kus sanice, ale chytl dvakrat zahyklal a byl venku. Moc mi pomohl a hned jsem jel zpět do práce a v klidu jsem dal pokračoval v práci. I když je to obr můžu jen doporučit a vam pane doktore moc děkuji jste vyborny lekař ! Lidi a věřte že když to říkam já tak to je pravda, protože co mam za zuby já to by málo který zubař dokázal ošetření tak bravurnim způsobem jako pan Žůrek. KVALITA I PŘÍSTUP ZA 1

U

S panem doktorem jsem velmi spokojená, svou práci dělá pečlivě a dobře!!!Mohu jen doporučit!!!!!!!

Velmi ochotný, pečlivý, pracuje s jistotou, jakou u každého lékaře nenajdete, neodírá pacienty!